Policja poszukuje świadków wypadku

  • 15.09.2020, 17:25 (aktualizacja 18.09.2020, 18:55)
  • redakcja
Policja poszukuje świadków wypadku
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z tomaszowskiej komendy poszukują sprawcę oraz świadków zdarzenia drogowego z 7 września 2020 roku na ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowiecki. Wszystkie osoby posiadające wiedze na jego temat proszone są o pilny kontakt z prowadzącymi sprawę.

7 września 2020 roku tuż przed godziną 20:00, oficer dyżurny tomaszowskiej jednostki policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w rejonie jednego z przejść dla pieszych  na ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z wydziałów ruchu drogowego i dochodzeniowo-śledczego wstępnie ustalili, iż jadący od pl. Kościuszki w kierunku ulicy Legionów, kierujący pojazdem ( prawdopodobnie m-ki Audi, typu kombi w jasnym kolorze) na oświetlonym i oznakowanym przejściu dla pieszych, nie ustąpił pierwszeństwa małoletniemu pokonującemu przejście z innym małoletnim i osobą dorosłą w następstwie czego doprowadził do jego potrącenia, a następnie nie udzielając mu niezbędnej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. 10-latek na skutek potracenia doznał obrażeń, które nie zagrażały bezpośrednio jego życiu i przez załogę karetki pogotowia, został przetransportowany do szpitala w Łodzi.  

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat opisywanego zdarzenia lub samego kierowcy, który oddalił się z miejsca wypadku,  proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerami tel. 47 846 22 35,  (7:30- 15:30), 47 846 22 00 , lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe