Smardzewice z najnowszą ofertą internetu - sprawdź jego możliwości.

  • 17.09.2020, 13:34 (aktualizacja 19.09.2020, 11:36)
  • Artykuł partnera
Smardzewice z najnowszą ofertą internetu - sprawdź jego możliwości.
Jak wyglądałby współczesny świat bez internetu? Chociaż ciężko to sobie wyobrazić, to jedno jest pewne, nie byłaby to ta sama rzeczywistość, w której obecnie funkcjonujemy. Odkrycie połączenia internetowego stanowiło krok milowy w rozwoju cywilizacji. Życie w globalnej wiosce stało się gwarancją sukcesu zarówno gospodarczego jak i kulturowego. Jednak dzisiejszy rynek to także małe wsie i miasteczka takie jak Smardzewice. Ich optymalne funkcjonowanie jest niesamowicie ważne w kontekście prosperowania całego kraju. Z tego też względu jeden z głównych operatorów sieci internetowej postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i przygotował ofertę dostosowaną specjalnie do nich. Sprawdź, co przygotowało UPC dla Smardzewic.

Światłowód dla Smardzewic w nowej ofercie UPC

Jak sprawić, aby łącze internetowe było szybkie i niezawodne? To pytanie zadali sobie twórcy połączenia światłowodowego, w efekcie czego powstało cienkie włókno wykonane ze sztucznego tworzywa, które przy pomocy wiązki światła o odpowiednich parametrach przenosi ogromne ilości danych bezpośrednio do użytkowników. Takie czynniki jak duża liczba osób używających internet w tym samym czasie, czy złe warunki pogodowe przestały być przeszkodą w szybkim przesyłaniu informacji. Za sprawą UPC już teraz małe miasteczka takie jak Smardzewice mogą korzystać z najnowszej technologi FTTH (z ang. Fiber to the Home) na miarę światowych metropolii, firm i przedsiębiorstw. Szybkość połączenia i jego najwyższa jakość to klucz do zrewolucjonizowania życia mniejszych miejscowości, które od teraz bez problemu są w stanie promować własne tereny, ich historię i tradycję. Firmy znajdujące się w Smardzewicach za sprawą szybkiego internetu, mogą konkurować nawet z największymi przedsiębiorstwami mieszczącymi się w wielkich aglomeracjach. Mieszkanie w małej miejscowości od teraz przestaje być barierą, a staje się okazją do ogromnego rozwoju. 

Szczegóły oferty światłowodu w Smardzewicach

Do optymalnego funkcjonowania mniejszych miejscowości takich jak Smardzewice nie wystarczy szybki internet. Aby umożliwić niezawodną komunikację, UPC przygotowało również specjalną ofertę usług komórkowych, dzięki której najwyższa jakość połączenia będzie możliwa na całym obszarze Smardzewic. Numery telefonów mogą przenosić całe rodziny i przedsiębiorstwa, gdyż operator udostępnia aż 9 kart dla bliskich i pracowników w jednym abonamencie. Dodatkowo UPC aktywowało specjalną ofertę nowoczesnej telewizji z dekoderem 4K, a razem z nim dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych i nowoczesnego pilota, którym steruje się głosem. Zintegrowanie odtwarzacza z aplikacją mobilną pozwala oglądać wybrane materiały na dowolnym urządzeniu.  Propozycja UPC dla mieszkańców Smardzewic to także posiadanie najnowszych technologii: nowoczesny modem Connect Box, Boostery UPC oraz program antywirusowy chroniący poufne dane. Operator zapewnia firmom i mieszkańcom gwarancję bezpieczeństwa m.in. w kontaktach z bankiem, urzędami, a rodzice skorzystać mogą z funkcji kontroli rodzicielskiej, która chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami. Mieszkańcy Smardzewic bez problemu skorzystają również z profesjonalnej obsługi klienta, która pomoże we wszelkich sprawach dotyczących oferty UPC.

Do kogo skierowana jest nowa oferta UPC?

Z oferty internetu światłowodowego mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Smardzewic, a także firmy i przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują. Gospodarstwa domowe uzyskują gwarancję najszybszej jakości łącza, bez względu na to ilu domowników jednocześnie z niego korzysta na różnych urządzeniach. Praca z domu czy zdalne nauczanie przestaje być utrudnieniem, a staje się okazją do rozwoju bez względu na miejsce zamieszkania. Dzięki połączeniu światłowodowemu firmy nie muszą ograniczać się do lokalnych rynków. Szybkie przesyłanie danych pozwala im konkurować z największymi firmami, które mieszczą się w ogromnych aglomeracjach. Smardzewice to doskonałe miejsce do działania, a jego efektywność warto wzmocnić najlepszym połączeniem. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą internetu światłowodowego na stronie operatora.

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 18.09.2020, 13:27
W smardzewicach jest światłowód ale od firmy Digicom a nie od żadnego UPC!!!
tomaszowianin
tomaszowianin 18.09.2020, 17:51
DOBRE!
Fan swiatlowodu
Fan swiatlowodu 18.09.2020, 12:14
Gdzie te światłowody w Smardzewicach !?
tomaszowianin
tomaszowianin 17.09.2020, 22:08
Ależ tam jest prężny sołtys MT.

Pozostałe