Szansa na odnowienie Skateparku Strzelecka. Tylko do 23 września!

  • 20.09.2020, 18:35 (aktualizacja 25.09.2020, 08:08)
  • redakcja
Szansa na odnowienie Skateparku Strzelecka. Tylko do 23 września!
Tylko do 23 września trwa głosowanie, które może zdecydować o odnowieniu placu do jazdy na deskorolce za kręgielnią przy ulicy Strzeleckiej. Prosta procedura głosowania polega na podaniu swojego adresu poczty elektronicznej a następnie kliknięciu w link potwierdzający, który przyjdzie na nasz e-mail. Pieniądze z projektu i tak zostaną gdzieś wydatkowane, dlaczego miałyby nie trafić do Tomaszowa?

Skateboarding (czyt. skejtbording), czyli jazda na desce z kółkami to coraz bardziej popularny sport w Polsce. Trudno mówić przy tym zajwisku o sezonowości, na desce jeździ się co najmniej od początku przemian ustrojowych w 1989 roku. Dziś mimo wybudowania skejtparku przy Bulwarach młodzież narzeka, że ten obecny  jest zbyt ciasny i dominuje na nim starsza młodzież, podaczas gdy po deski sięgają już uczniowie i uczennice wczesnych klas podstawówek. Dwa skejtparki umożliwiłby młodszym dzieciom bezpieczną jazdę pozostawiając plac przy Bulwarach bardziej zaawansowanym. Ponadto skejtparki to place nie tylko dla kochających deskę. Można na nich również podszkolić się w jeździe na rolkach, by już pewnie sunąć prze miasto w późniejszych tygodniach.

Osobnym atutem tego pomysłu jest skucesywne uzupełnianie oferty nabrzeża Pilicy. Inwestując tutaj – tym bardziej jeśli środki pochodzą spoza Tomaszowa – mamy szasne stworzyć centrum rekreacyjno – kulturalne, które swą ofertą będzie przyciagać nie tylko mieszkańców miasta. Nic poważnego nie dzieje się jednak z dnia na dzień. Warto korzystać z każdej okazji i dokładać swoją cegiełkę do tego projektu. Tym bardziej jeśli wymaga to od nas zaledwie kilku kliknięć. 

Akcję głosowania na tomaszowski skejtpark zorganizował młody skejter z Tomaszowa, uczeń podstawówki Franek Jędrzejewski, brat panczenistki Aleksandry Kapruziak. 

Warto się pospieszyć, gdyż głosowanie kończy się w najbliższą środę! 

Zachęcamy do głosowania na poniższej stronie. Prosimy pamiętać o kliknięciu w link potwierdzajacy, który po chwili przyjdzie na naszą skrzynkę. Bez tego głos nie zostanie odnotowany.

Link do głosowania:

https://dniotwarte.eu/konkurs-blizej-niz-myslisz/project/67

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aleksander
Aleksander 21.09.2020, 08:06
Potrzebujemy nowego skate parku bo obecny w parku bulwary jest za mały na tyle osób
@Aleksander
@Aleksander 22.09.2020, 03:26
60-tysięczne miasto i placyk na 5 osób, gdzie mieszkają się 10-latkowie z 20-latkami to jednak jest coś nie tak. Poza tym ten skejtpark przy Bulwarach, jes zwyczajnie kanciasty. Jeśli ktoś już jeździ długo to nie jest niego może problemem, dla młodszych może być.
@jedejano
@jedejano 21.09.2020, 10:17
Ja juz zaglosowalem
Adam
Adam 21.09.2020, 07:11
Postarajmy sie o ten skate park moze tym razem sie uda aby go odnowic MAMY TYLKO 3 DNI
Franfan
Franfan 20.09.2020, 20:05
Aleksandra Kapruziak i Franek Jędrzejewski wzięli udział w akcji Dni Otware Funduszy Europejskich 2020 online i nagrali filmik na konkurs "Bliżej niż myślisz"- https://dniotwarte.eu/konkurs-…
?
? 20.09.2020, 18:43
Może ci co hałasują pod oknami samochodami po nocach, przesiądą się na deski?

Tak czy inaczej, ja nie jeżdżę na niczym, ale jeśli jest kasa dla Tomaszowa, zawsze poprę!

Pozostałe