Dwie śmiertelne ofiary wypadku w Teofilowie

  • 11.10.2017, 19:26
  • Mariusz Strzępek
Dwie śmiertelne ofiary wypadku w Teofilowie
Do tragicznego wypadku doszło dzisaj rano na drodze między Spałą a Inowłodzem w okolicach Teofilowa. Ze wstępnych informacji przekazanych przez Policję wynika, że 26-letnia kobieta kierująca fiatem punto, jadąc od strony Inowłodza straciła panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia ze skodą, kierowaną przez 65-letniego mężczyznę, który wiózł dwie pasażerki. Dodatkowo w zderzeniu uczestniczył samochód kia kierowany przez 54-latka, który jechał najprawdopodobniej za skodą. W wyppadku śmierć poniosła 26-letnia kierująca fiatem punto i pasażerka skody. Trzy inne osoby zostały ranne. Odwiezione zostały do szpitala w Tomaszowie Maz. Droga krajowa nr 48 między Spałą a Inowłodzem jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje kierowców objazdami przez Glinnik i Królową Wolę. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maly
Maly 13.10.2017, 20:32
Prędkość prędkość prędkość chwila nieuwagi lub zamyślenia, to już historia było minęło zostaje tylko żal i smutek
Dimos
Dimos 13.10.2017, 14:45
Statystyki nie da się oszukać. Na odcinku od Inowłodza do Tomaszowa co kilka miesięcy ktoś ginie w śmiertelnym wypadku. Można dywagować o winach kierowców. Fakty są takie, że na odcinku kilkunastu kilometrów śmierć zbiera żniwo. Dlaczego na odcinku Kurowice-Łódź nie ma tylu ofiar przy większym natężeniu ruchu? Ponieważ droga została przebudowana i ma więcej stref bezpieczeństwa. Czas pomyśleć o przebudowie i bezpieczeństwie.
siara
siara 13.10.2017, 08:41
Do @10 - Co ty gadasz! A sam masz na podwórku dwa auta a inni maja jeżdzić rowerami w deszczu i zimą. Choroby też nas zabijają i co z tym można zrobić!? Nie siedż po nocywymyślając głupoty tylko się wyśpij :)
Przeciwnik masowej motoryzacji.
Przeciwnik masowej motoryzacji. 13.10.2017, 00:20
Powiedzmy sobie wprost, motoryzacja dostępna dla każdego, jest przekleństwem.
Auta zamiast ułatwiać nam życie, po prostu nas zabijają. Częściej niż cokolwiek innego.

Oby szybko minął czas gdy posiadanie samochodu było powodem do dumy.

Tutaj gdy babka mieszka dość daleko od miasta, to że miała samochód jest jakoś tam zrozumiałe. Ale ilu w Tomaszowie jest takich, którzy na rowerze pokonaliby drogę do pracy szybciej, a jednak samochód maja. Jeden, dwa, trzy w rodzinie...

Degradujecie nam przestrzeń, niszczyciel środowisko i zwyczajnie zabijajcie nas.
Zakręt
Zakręt 12.10.2017, 21:58
Było mokro i prędkość pewnie też,bo przy 60km/h jadąc normalnie bez gwałtowych manewrów ,to nie da się wypaść z tego zakrętu.Oosbiście jeżdżę tam szybciej ,ale wtedy gdy się da tak jechać,czynniki ważne to stan opon,zbieżność kół( a mało kto wie ,że zbieżność należy usatwiać nawet po wymienie opon z letnich na ziomwe i na odwrót) ,ABS-y i inne czynniki też są ważne,ale naważniejszy,to wyobraźnia.taki wypadek może spotkać każdego z nas wszędzie,bo nei oszukujmy się ,ile z nas jeździ przepisowo? myślę,że nie więcej niż 10%.
BartekTM
BartekTM 12.10.2017, 10:22
Przyszedł do mnie mail powiadamiający o aktualnościach na stronie, tytuł brzmiał "Kto winien śmierci dwóch kobiet" niewiem kto wpadł ataki durny temat wiadomości.

Tutaj ewidentnie wina leży po stonie kierowcy Punto, ewentualnymi dodatkowymi czynnikami odpowiedzialnymi za tą tragedię moga być opony które były może już zużyte lub stare i/lub inne czynniki jak chociażby zbierzność kół.

Zakręt na tej drodze uważam że jest noralnym zakrętem jak każdy inny, stoi znak który jasno informuje o zakrętach oraz ogranicza predkość do 60km/h, widać dla niektórych powinno być to 40km/h, dostodowanie prędkości zawsze jest problemem dla wielu kierowców.
To że zareagowałes
To że zareagowałes 13.10.2017, 00:36
świadczy o tym, że newsletter był bardzo dobrze zredagowany. Angażujący, mówiąc kolokwialnie grzejący.

Newsletter Naszego Tomaszowa właśnie są ok. Widać, że redaktor się przykłada, a nie wali z automatu. Ja zawsze klikam w tę wiadomość.
R
R 12.10.2017, 08:42
WŁĄCZ MYŚLENIE ...
Ten
Ten 12.10.2017, 00:24
Po prostu trzeba dostosować umiejętności i prędkość do warunków panujących na drodze, a nie droga śmierci...
?
? 12.10.2017, 02:01
"Po prostu" nigdy nie przewidzisz wszystkiego. Jakie umiejętności trzeba mieć na tym łuku? Zapierdalane było "po prostu" Zjechała, było po deszczu polecialy wszystkie plany i marzenia.

26 lat to pewnie przed chwilą studia skończyła. Jakieś pierwsze pieniądze zaczęła zarabiać to chciała sobie mieszkanie rodzicom na wsi odnowić. Pojechała obejrzeć kafle na podłogę...

Macie swoje auta :(

Wie ktoś kim była pasażerka że skody?
Ten
Ten 12.10.2017, 18:45
Po prostu ! Na drodze jest TYLKO JEDNA zasada którą wrył mi w głowę mój instruktor jazdy.
"Patrz i przewiduj" i nie ważne jakie masz wtedy auto , jakie opony czy jaka jest pogoda. Zawsze trzeba mieć wyobraźnię... tyle w temacie.
Mm
Mm 12.10.2017, 08:49
Ponoć mama Agi Dębowskiej
c1neg
c1neg 12.10.2017, 16:15
Mm, po co siejesz ferment ?
Dimos
Dimos 11.10.2017, 21:19
Znowu droga śmierci!

Pozostałe