Migała zajmie się Oświatą w mieście

  • 27.09.2020, 14:16
  • redakcja
Migała zajmie się Oświatą w mieście
10 września upłynął termin składania aplikacji na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. We wskazanym terminie wpłynęła tylko jedna oferta od osoby, kóra chciałaby piastować w.w funkcję. Jak nieodficjalnie dowiedział się portal NaszTomaszów.pl złożył ją Tomasz Migała, który do niedawna był dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 8 na ulicy Nadrzecznej. Migałę zastąpiła, mimo braku pozytywnej opinii komisji konkursowej, Agnieszka Dziedzic. Nowy wicedyrektor zajmie się między innymi tworzeniem warunków, inicjowaniem i koordynacją działań sprzyjających rozwojowi kultury, sportu, rekreacji i turystyki na terenie miasta. Do jego zadań należeć będzie współpraca z instytucjami i organizacjami pozarządowymi, organizacja współzawodnictwa sportowego, oraz zadania z zakresu administrowania miejskimi obiektami sportowymi. Widedyrektor zaopiekuje się także Młodzieżową Radą miasta oraz ciałem doradczym Prezydenta Miasta, jakim jest Rada Sportu.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.
A. 28.09.2020, 20:31
A jakoś przed wakacjami Pan prezydent mówił m.in. o redukcji etatów, a tu proszę - kolejne kierownicze stanowisko.
Wiem dlaczego !
Wiem dlaczego ! 27.09.2020, 21:57
Wszystkie STOWARZYSZENIA szkolące piłkarską młodzież w mieście liczą na RYCHŁE spotkanie w celu określenia skali dotacji dot. szkolenia na 2021 rok... Która to dotacja jest obowiązkiem każdego miasta w Polsce, czy to się Witkowi podoba, czy NIE !!!!
Tylko daj i daj
Tylko daj i daj 28.09.2020, 11:48
Tylko daj i daj! Miasto nie ma więcej problemów??? Chcesz zeby dziecko karierę robiło, to wydawaj swoje - nie nasze!
Wiem dlaczego !
Wiem dlaczego ! 28.09.2020, 19:55
Pan Zagozdon, Pan Kumek dawał !!! I nie opowiadał jak to jest w PISlandzie PIĘKNIE !!!
Smutna
Smutna 28.09.2020, 09:11
Ile jeszcze tego chamstwa wyleje się z tych wiecznie niezadowolonych? Wszystko się należy. Co to za język: "Witkowi". Ludzie opamiętajcie się.
Pompka
Pompka 28.09.2020, 08:52
Nie tylko piłkarską, siatkarską również, zostawienie bez pomocy tych dzieci będzie katastrofą. Mam pytanie czy te środki nie powinny trafiać na szkolenie młodzieży a nie na seniorów?
7up
7up 28.09.2020, 10:07
jesli zalezy Ci na karierze sportowej dziecka, to nie oglądaj się na Miasto, Państwo i Bóg wie jeszcze kogo, tylko spójrz w lusto i zapytaj co sama zrobiłaś. A nie tylko przed telewizorem.
Stevie
Stevie 01.10.2020, 22:34
Jednym z podstawowych działań profilaktyki jest stworzenie dla dzieci takich zajęć aby miały możliwości nie pić, nie ćpać, nie kraść. Łaski nie robisz
Uczeń