Przywrócenie sprzedaży biletów przez kierowców MZK w autobusach Solaris.

  • 02.10.2020, 12:13
  • redakcja
Przywrócenie sprzedaży biletów przez kierowców MZK w autobusach Solaris.
Od 1 października 2020 r.  przywrócona została sprzedaż biletów u kierowców – dotyczy tylko autobusów z pełnymi kabinami. W związku z powyższym zmniejszone zostają strefy buforowe i udostępniony zostanie pasażerom pierwszy rząd siedzeń i przestrzeń pomiędzy nimi. W dalszym ciągu nieczynne pozostają pierwsze drzwi autobusów.

Przywrócenie sprzedaży biletów dotyczy tylko korzystania z autobusów Solaris z wydzieloną kabiną kierowcy, w przypadku obsługi linii przez autobus nie posiadający kabiny kierowca nie prowadzi sprzedaży biletów a strefa buforowa pozostaje b.z.

W celu zakupu biletu bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie odliczonej kwoty.

Ponieważ JESTEŚMY EKO rekomendujemy Państwu nabywanie elektronicznych biletów jednorazowych i okresowych poprzez aplikacje mobilne moBiLET, zbiletem

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

69
69 05.10.2020, 13:16
Trzeba wypłaszczyć krzywą zarażeń !!!
Z jednej strony ponad 1000 osób w kwarantannie w TM a tu zwiększenie transmisji i zagrożenie dla kierowców - na ich miejscu odmówiłbym wykonania polecenia Pracodawcy w oparciu o zapisy KP (lub wszczął protest, sami w domu siedzą lub w zamkniętym urzędzie a ludzi na front wysyłają):

KP
Art. 210. § 1. W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego.
§ 2. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, o którym mowa w § 1, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego.
hsgdg
hsgdg 03.10.2020, 09:44
a może biletomaty zainstalować w autobusach
🐟🐟🐟🐝🐝🐝
🐟🐟🐟🐝🐝🐝 05.10.2020, 15:12
Bys mogl sobie serwisowac co miesac, a co roku wciskac cos drozszego. Bo a to pojawila sie mozlwosc placenia NFC, bo a to Blikiem, a to widziales na jutjub ze w Korei Pld. mozna juz zrenicą. Tzn tam tez tego sie nie kupuje do autobusow miejskich, ale ktos sobie juz skonstruowal i chce sprzedac.

W naszym przypadku, gdy co chwila podwaza sie decyzje o zniesieniu biletow trzeba liczyc sie z kazdym groszem. Zadnych elektronicznych gadzetow.

To chyba ten partner zyciowy minister Muchy z PO, jak on tam ma? Ten ekonomista powiedzial w jednym tych programow ekonomicznych rano w radio, ze ostatnią innowacją w bankowosci byl bankomat. To jakos kilka lat temu padlo. Dzis jeszcze mozna dorzucic rzeczywiscie to pozbycie sie kart czyli w Polsce Blik (chociaz tez mozna dyskutowac, czy wygodnie jest nosic urzadzenie za min. tysiac zlotych, niz lekka karte bankomatową. W miasteczku w ktorym nadal ktos wlamuje sie do starego seciento by ukrasc szczotke do szyb z Tesco za 5,99), no ale niech juz bedzie ze ten Blik.

Natomist reszta tych tzw. FinTechow to jest zawracanie glowy. Jest poczatkowe WOW jak z Rewoltem, ale zaraz czar pryska, gdy okazuje sie, ze przedsiewziecie jest niezwyle ryzykowne, jest najprawdopodobniej pralnią kremlowskich pieniedzy i ze jesli cos tam trzymac to 10 zl na prenumeraty Wyborczej i Polityki, bo zwyczanie z dnia na dzien moze sie okazac ze karta jest bezuzyteczna. Zadnej kontroli chocby jednego urzedu w jakims kraju, nadal status "instytucji finansowej", w Polsce chyba nawet nie, czyli dzis jestem, jutro mnie nie ma. I co? To ma byc nastepca banku? Bo co? 30 zl na przewalutowanie 1000 zl szkoda? No nie. Wole placic te 30 zl i miec pewnosc ze ciezko uciulane pieniadze jednak mam bezpieczne w PKO czy nawet niemieckim mBanku.

Moglbym jeszcze dalej pojeczec bo mozna tez powysmetniac sie o bitcoinach ktore juz zaczynaja okazywac sie piramidami finamsowymi (i to te najwieksze firmy), ale juz daruje sobie by nie denerwowac mojego Przyjaciela.

W kazdym razie, bezplatna komunikacja miejska, zadnycjh biletomatow. Sklepkarze/ki rezygnuja z zamawiania, bo pyta jedna osoba na pol roku, a walic bedzimy maszyny za min 2 tysiace sztuka, ktorych koszt jest poczatkiem wydatkow.

Elektronika jako pasja to tak jak Wikipedia. Zadnych oczekiwań. Wymysl cos co rzeczywiscie nas posunie, a nie nawijaj makaronu na uszy. Teraz powinnismy sie skupic na szczepionce, a my na dole bez laboratoriow na wyszukiwaniu w kulturze ludowej sposobow na nieryzykowne wzmacnianie odpornosci. Na wsi ludzie mieli duzo takich przepisow. Ja jem od czasu tej pandemii duzo cebuli. Tylko nie samzonej. Po prostu jak jablka kiedys. Oczywiscie nie naraz jedną cebulę, ale kroje sobie na 4 ząbki. Nie jest tak mocna jak czosnek, nie parzy tak potem w zolądku.

Slyszalem tez ze do tranu warto wrócić. I do ryb.

FcKGB
FcKGB 05.10.2020, 17:19
Zwykłe biletomaty powiązać z ruską agenturą i "złowrogą rewolucją" technologiczną to trzeba być chorym psychicznie. Tabletki już wzięte?
@FcKGB
@FcKGB 05.10.2020, 19:43
Wzięte. Revoult jest przykładem na pseudoinnowacje generującą zysk jedynie dla organizatora szajsu. Biletomat ma z tym tyle wspólnego, że w autobusach w których nie trzeba kasować bieltów, jest jedynie urządzeniem które przynosiło by zyski firmce je instalującej. Dla mieszkańców to jedynie koszt, dla szyderców od zawsze miastu źle życzących nieustatnny powód do wyśmiewania. Bo pewnie częściej by to jeździło zepsute, a bo brak taśmy na paragony, a to aktualizacji nie miał kto klepnąć ręcznie, a to co innego. Tak jest w Warszawie. Tam absurd instalowania tych maszyn potęguje jeszcze fakt, że nigdy nie wiesz czym będziesz musiał zapłacić. W jednym autobusie zamontowany jest tylko na monety w innym tylko na karty.

Dziś w Tomaszowie można kupić bilet przez aplikacje...
dobrze
dobrze 02.10.2020, 12:17
To dobra decyzja. Roboty nie ma dużo, bo właściwie kupować muszą jedynie osoby spoza Powiatu Tomaszowskiego, a ci zwykle i tak przyjeżdząją tu włanymi niemieckimi drezyanami.

Pozostałe