Ruszają zapisy na darmowe nauki jazdy na łyżwach

  • 05.10.2020, 19:34
  • redakcja
Ruszają zapisy na darmowe nauki jazdy na łyżwach
Od dziś, 5 października, można zapisywać się na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Nowy projekt Areny Lodowej rusza 17 października, czyli tydzień po otwarciu lodowiska i potrwa do końca roku. Na jakich zasadach?

Projekt dedykowany jest wszystkim powyżej 5 roku życia, mogą w nim uczestniczyć osoby z całego powiatu tomaszowskiego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku podczas ogólnodostępnych ślizgawek w godzinach: 18:00 i 19:30 na torze długim oraz krótkim (w przypadku jego dostępności). Każdemu uczestnikowi zajęć przysługują 3 bezpłatne lekcje wstępnej nauki jazdy (w tym wejścia na lód) pod okiem wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa. Każdy zainteresowany zobowiązany jest do posiadania własnego sprzętu oraz do wcześniejszych zapisów drogą elektroniczną.

Wierzymy, że projekt przyczyni się do popularyzacji łyżwiarstwa i aktywnego spędzania czasu. Może dzięki tym działaniom znajdziemy nowe talenty. Zasady projektu, który dofinansowany jest przez Ministerstwo Sportu, w pełni opisuje regulamin zamieszczony na stronie www.arenalodowa.pl

I Ty możesz wziąć udział, zapraszamy!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!
! 06.10.2020, 10:09
Świetna sprawa!

Pozostałe