Powiatowy dystans społeczny

  • 14.10.2020, 11:47 (aktualizacja 14.10.2020, 11:54)
  • Imię i nazwisko do wiadomości redakcji
Powiatowy dystans społeczny
6526 nowych zakażeń koronawirusem od wczoraj, zmarło 116 osób – to najwięcej zakażeń i zgonów od początku epidemii. Zamykane kolejne szkoły i przedszkola w powiecie tomaszowskim Brak miejsc w szpitalach i respiratorów. Tymczasem politycy świętują w najlepsze. Ten list będzie krótki, bo wszystko, co można napisać nie mieści się w słowniku ludzi kulturalnych. Zamiast tekstu najlepiej przemawia fotografia. Rozumiem, że ktoś poczuwa się w obowiązku podpromowywać regularnie pana Antonniego Macierewicza, ale chyba powinny być tego jakieś granice. To nic, że wszystkie osoby na zdjęciach mają założone maseczki, bo poza nimi służby sanitarne zalecają też właściwy dystans. Tutaj go brakuje, podobnie jak zdrowego rozsądku

.

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja-też-mam-dość
ja-też-mam-dość 16.10.2020, 09:00
nad zdrowiem pana AM czuwa pan Tadek z Torunia, zatem wszyscy inni mogą czuć się bezpieczni...
Ola
Ola 15.10.2020, 20:39
Szukałam Antosia i jest - jak raport ?
Co ta przybleda robi w tym TM ?
Jow
Jow 15.10.2020, 11:40
Naczelniczka nie ma co robić jak zwykle. Może ktoś zainteresuje się ile przytula co miesiąc za tą służlczość. Na bank że najwięcej. Żenada
Jola
Jola 15.10.2020, 10:11
Istny cyrk! W II LO jak była impreza to nie było widać aby był tam zachowany jakikolwiek reżim sanitarny. A szkoda że nie dbają o innych którzy potem na kwarantannę trafiają.
Mam dość....
Mam dość.... 15.10.2020, 09:33
To jest niewiarygodne jakie parcie na szklo ma ta ,, trójca,, . Kiedy ogląda się informacje powiatów ościennych pokazane są inwestycje, współpraca z przedsiebiorcami u nas zdjęcia,, Trójcy,, z uroczystości, otwarcia pracowni, mszy.... Szanowni Państwo naprawdę chcemy innych informacji a niżeli uśmiechy Pani Naczelnik i Pana Starosty. Ludzie zacznijcie pracować i działać a nie pozować do zdjęć.
Edek
Edek 15.10.2020, 05:45
żądam ukarania jawnie widać nie przestrzegają zasad
Mamba 74
Mamba 74 14.10.2020, 21:36
Czuje że żorżeta wpakuje sie na plecy starosty I bedzie na nich siedziała jak małpka na palmie....
Wikipedia: „Ofiary argejskie” Tak ma być?
Wikipedia: „Ofiary argejskie” Tak ma być? 14.10.2020, 13:26
Ludzie lgneli do niego, a SOP (dawny BOR), mu już nie przysługuje...

Zresztą w takich miasteczkach jak nasze, ale też generalnie wszędzie poza salonami tak jak za Piłsudskim przed przewrotem majowym (zamachem stanu jakby tego nie ugładzać tego i nie ocieplać...), ulica - zwykli nie umoczeni w nic ludzie, czują entuzjazm. Zatem trudno by oganiał się jakąś ochroną, której – powtarzam już nie ma. Antoni Macierewiczy stał się pozytywną ikoną.

Przeciwnicy? By nie powiedzieć hejterzy – bo jednak polska spora sporu, zwykle próbuje się przyjrzeć krytycznym arguemntom, a nie na starcie piętnować je nienawiścią. Zatem przeciwnicy?

To jest starszy Pan, który na jesień życia, gdy człowiek powinien już odpoczywać z wnukami w parku czy na lodach, On zgodził się podjąć „polskie obowiązki”.
To boli. Bo powinien już człapać po woli po Biedry i na tym jego aktywność powinna się kończyć.

A tu zonk! Pan Antoni żyje, Pan Antoni sprawnie chodzi, Pan Antoni skodą różne miasteczka odwiedza.

Cały czas odnoszę wrażenie, że ci którzy go nie potrafią oprzeć swojej krytyki na niczym innym jak tylko „że jest stary a jeszcze człapie” I to jak dziarsko.

Dużo zdrowia Panie Antoni! Dziękujemy za Wojska Obrony Terytorialnej, dziękujemy za Black Hawki dla Policji (wreszcie nie mandatują babek handlujących konwaliami na chodniku, a co chwilę słyszymy jak polecieli po VATowca który okradł polskie szpitale, przedszkola i Domy Pomocy Społecznej na 20 czasem 50 czasem grubo ponad 100 milionów złotych... chociaż i to to jest „drobnica”)

Tak, tak i jeszcze raz tak. Polski Orzeł ma również ostre szpony i wreszcze mocny dziub. Każdy Polak cieszy się, że wreszcie ich używa. Koniec z chowaniem się po kątach! Koniec polowania na myszy polne! W obawie przed czarną wroną z sąsiedztwa! Dość. Teraz poluje na tłuste szczury!
Blue
Blue 14.10.2020, 21:54
Dramat
c
c 15.10.2020, 11:58
dobrze, dobrze.
Skoda Superb
Skoda Superb 14.10.2020, 17:40
Trasa Warszawa - Tomaszów: 34 minuty 15 sekund. No bo jakiś oszołom S-klasą nie chciał zwolnić lewego pasa.
?
? 14.10.2020, 20:18
Jak Ty się zachwoujesz Romku? Szaleju się najadłeś?
Lula
Lula 14.10.2020, 12:59
Może gdyby media rzetelnie informowały o sytuacji w powiecie, o tym, ilu w rzeczywistości jest zarażonych, to jeden z drugim pomyślałby dwa razy. A tak... 100 zachowań, czy kilka więcej... bez przesady. I się spotykają. A potem pójdzie informacja, że nie ma żadnego dużego ogniska, same rozproszone.
Guma Arabska
Guma Arabska 14.10.2020, 12:40
"pani" jak zwykle "przyklejona"
K2
K2 14.10.2020, 12:39
Dramat . Kretynów nie brakuje
Nobady
Nobady 14.10.2020, 12:22
oj tam czepianie się. Przecież z zachowaniem dystansu nie wszyscy zmieścili by się w kadrze z prze wspaniałym Panem od szybko rosnącej brzozy :D
parówka nie brzoza
parówka nie brzoza 14.10.2020, 13:54
Przecież brzoza, w którą miał zahaczyć samolot z prezydentem Kaczyńskim to jest korony argument właśnie przeciwników Macierewicza.

Właśnie, że zahaczył o drzewo. Nawet bez badania czarnych skrzynek. Przepisanie rosyjskiego komunikatu i sprawa zamknięta. Bo co tam. Rozbił się „jakiś samolot” Niech „bardziej uważają i nie piją na pokładzie”

Jedynie za opublikowanie wyników badań, które rzucały nieco inne światło po analizie chemicznej wraku wyrzucano z dnia na dzień z dziennika Rzeczpospolita (prywatengo niby byznesu...) Kogo? Ano między innymi niezwykle krytycznego wobec PiSu, o żydwoskich korzeniach, liberała ...Tomasza Wróblewskiego.

Bo uczciwość czasem bardzo przeszkadza.

Także Macierewicz to raczej nie brzoza. Parówka już bardziej.
Lo
Lo 14.10.2020, 12:21
Od razu do odstrzału same świadome jednostki, z wodzem na czele

Pozostałe