Jak wykorzystywać kody promocyjne u bukmacherów?

  • 30.10.2020, 08:03 (aktualizacja 03.11.2020, 19:10)
  • redakcja
Jak wykorzystywać kody promocyjne u bukmacherów?
Przez ostatnie lata kody promocyjne stały się ważnym elementem całego rynku bukmacherskiego. To od nich zależą bowiem warunki promocji startowych, z których mogą skorzystać nowi gracze. Dlatego nawet osoby zupełnie początkujące są zainteresowane takimi kodami. Zatem co należy zrobić, aby wykorzystać kod bonusowy podczas rejestracji u danego bukmachera?

Jak użyć kodu promocyjnego?

Całą procedurę warto zobrazować na konkretnym przykładzie. Kod promocyjny STS gwarantuje nowym graczom dostęp do naprawdę atrakcyjnych bonusów startowych. Pod względem opłacalności jest to jedna z najlepszych promocji na całym rynku bukmacherskim. To z kolei sprawia, że bonus STS cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Początkujący gracze mogą zastanawiać się nad tym, jak wykorzystać posiadany voucher STS. Na szczęście nie jest to nic trudnego! Wystarczy tylko wpisać kod promocyjny STS w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta. Oczywiście poszczególni bukmacherzy mogą stosować nieco inne zasady dotyczące tej procedury. Jednak w przypadku firmy STS stosowna rubryka widnieje już na samym początku formularza.

Co istotne, czasami kod promocyjny zapewnia dodatkowe korzyści, jednak nie jest wymogiem niezbędnym do uzyskania bonusu startowego. Dobrym tego przykładem będzie właśnie STS bonus powitalny, który można uzyskać nawet bez stosowania kodu. W tym celu wystarczy jedynie zaznaczyć okienko „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Takie pole również widnieje na pierwszej karcie formularza, dlatego każdy gracz łatwo je zauważy.

Masz kod promocyjny? Użyj go od razu!

Zarówno opisany, dostępny w STS - kod promocyjny, jak i inne promocje tego typu mają jedno istotne ograniczenie. Można je bowiem wykorzystać jedynie podczas rejestracji konta. Oznacza to, że wszelkie kody promocyjne są przeznaczone wyłącznie dla nowych graczy.

Jednakże czasami gracz po prostu zapomina o wpisaniu kodu do formularza rejestracyjnego. Co więc dzieje się w takiej sytuacji? Niestety, brak kodu oznacza automatyczną utratę prawa do skorzystania z dodatkowych korzyści podczas rejestracji. Część graczy próbuje później kontaktować się z bukmacherem, jednak cofnięcie takiego błędu nie zawsze jest możliwe. Dlatego jeszcze przed wysłaniem formularza należy sprawdzić, czy kod bonusowy znajduje się w odpowiednim polu.

Warto również zwracać uwagę na literówki, ponieważ nawet niewielki błąd podczas przepisywania kodu może skutkować utratą dodatkowego bonusu. W niektórych formularzach rejestracyjnych poprawne wpisanie kodu zostaje potwierdzone stosownym komunikatem lub znakiem graficznym. Jest więc to dobry sposób na skontrolowanie jego poprawności!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe