Premier: w najbliższą sobotę, niedzielę 1 listopada, i poniedziałek zamknięte będą cmentarze

  • 30.10.2020, 16:10 (aktualizacja 04.11.2020, 11:13)
  • redakcja
Premier: w najbliższą sobotę, niedzielę 1 listopada, i poniedziałek zamknięte będą cmentarze
W najbliższą sobotę, niedzielę 1 listopada i w poniedziałek zamknięte będą cmentarze - poinformował w piątek premier Mateusz Morawiecki. Nie chcemy doprowadzić do tego, że na cmentarzach i w komunikacji publicznej będzie się gromadzić dużo ludzi - podkreślił.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żywy kwiatek
żywy kwiatek 31.10.2020, 18:04
KRÓTKO I NA TEMAT ,JEŚLI NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O DUŻE PIENIĄDZE.
21
21 31.10.2020, 17:43
To koniec pisu i tego rządu
Strong
Strong 31.10.2020, 19:49
Tak, tak nie inaczej '21'.
Musiałbyś, dzień w dzień spacerować, biegać ze swoimi bystrymi koleżankami i wydzierać ostro buźkę po ulicach, w czasach pandemii, tak delikatnie do późnej wiosny, może dłużej :-))
A to też niewiele, by raczej ci pomogło. Ale próbuj dalej, wszystko przed tobą. Działaj, nie ociągaj się. Nie ma siedzenia w ciepełku, w domu. No brykaj
t
t 31.10.2020, 14:44
Rząd w środę (4.11) ogłosi ponad 30.000 nowych przypadków zakażeń oraz 500 zgonów. Brawo rządzący idziecie w dobrym kierunku - będzie jeszcze gorzej.
Zezowaty
Zezowaty 31.10.2020, 14:38
Rozsądny Prezydent Przemyśla już zapowiedział że nie zamknie cmentarzy Co zrobi prezydent Tomaszowa ?
A
A 31.10.2020, 17:03
Będzie kupował chryzantemy za kasę z budżetu miasta.
logo
logo 02.11.2020, 14:08
Wystarczyło ogłosić zamknięcie cmentarza tydzień wcześniej i wszystkie kwiaty stałyby na grobach a tak to znowu straty dla miasta.
kupiec
kupiec 31.10.2020, 08:15
Jest to potężne uderzenie w dostawców zniczy i kwiatów, setki tysięcy złotych jakby wrzucił w błoto.
Takie coś
Takie coś 31.10.2020, 16:21
https://wydarzenia.interia.pl/…
Ew
Ew 31.10.2020, 11:24
Każda branża może czasem przejść kryzys. Trzeba się z tym liczyć. Nie tylko oni są poszkodowani. Zluzuj troche
Michał
Michał 31.10.2020, 09:36
Czyżby kolejni sfrustowani kupcy wyjdą na ulice?
K.
K. 31.10.2020, 04:58
Absolutnie nie jest mi żal wyborow PISu....
Pokora
Pokora 31.10.2020, 00:09
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
Fałda łonowa
Fałda łonowa 30.10.2020, 22:03
Dobrze, że nie ogłosił tego w sobotę o 6.00 gdy rodzina ze Szczecina zajechała ze zniczami na cmentarz w Rzeszowie ... a jechali całą noc.
..
.. 30.10.2020, 23:12
No ale nie oglosil. Oglosil w piątek przed południem
Dżepetto z Żoliboża
Dżepetto z Żoliboża 31.10.2020, 15:21
... ale przed południem w sobotę - czyli w piatek o 15.30. "Tylko wybił zęby, a mógł zabić :-D"
!!!!
!!!! 31.10.2020, 01:27
Godz.16 to jest przed południem? Sasina i Gowin mówili dzien wcześniej że nie zamkną.
A
A 31.10.2020, 11:48
Wczesniej to chyba słyszałem
MM
MM 30.10.2020, 21:25
D...l, kto zwróci koszty hoandlowcom pod cmentarzami!!!
Psikuta bez s
Psikuta bez s 30.10.2020, 19:10
Tak władza ma nas wszystkich w ***
@@@
@@@ 30.10.2020, 18:06
Co ludzie zrobią z kwiatami pod cmentarzem? Tyle pielęgnacji . Masakra.
Trzeba sie bylo uczyc
Trzeba sie bylo uczyc 31.10.2020, 11:50
No juz nie przesadzajmy, wiekszosc i tak kpuje w ostatnich latach w marketach. Przed cmentarzem to jest sprzedaz impulsywna.
JANEK
JANEK 30.10.2020, 17:36
I CO TERAZ POWIECIE WYZNAWCY PIS-U
Gabi
Gabi 31.10.2020, 09:43
Wyznawcy PIS-u są pokorni jak baranki raczej nie będzie szturmu na cmentarze. Symboliczny znicz w oknie i oczekiwanie na kolejne komunikaty z obostrzeniami.
M
M 31.10.2020, 12:52
To jest o mnie. Dodatkowo wczoraj mialem isc przez miasto do 20 zalatwic pewna sprawe, ale by nie natykac sie na tę łobuzerię, która szła ulicami, zrezygnowałem i coś straciłem. No ale trudno.


Cenię sobie święty spokój, patrzac na moich sasiadow ktorzy pracowali na panstwowym, w odroznieniu do moich rodzicow :( to wiekszosc na tym dobrze wyszla. No w kazdym razie żyją.

Takze nieeee, Paaaanie. Chcesz to nawet sobie handluj z chodnika w nocy. Gdzie sie nie pojedzie na zachod, na północ - w niedziele wszystko pozamykane. Jestes ze wschodu? Imponuje Ci hAmeryka z filmów czy tam opowiadań Twoich kolegów ktorzy tam spoleczenstwo poznaja z perspektywy robola? TO SOBIE TAK ŻYJ (®Romek), żyj sobie tak. Rodzina jesli nie oponuje - proszę bardzo. Do 23 w niedziele. Nastepnego dnia na 6. Tylko Twoje zycie sie liczy. Tylko w obrebie rodziny sobie mozesz rzadzic, juz tam nie wnikam co i jak, bo zachowuje w przeciwienstwie do Ciebie jakoes standardy uczciwej debaty nie wynoszac korespondencji prywatnej. Bo nie na dolozeniu mi zalezy, a na utrzymaniu jak najdluzej najlepszej z dotychczasowych ekip rządowych.
Ekipy ktorej przewodzi doswiadczony, mądry - tak Starzec, nie ma w thm nic zlego. Powiem wiecej ze lzami w oczach o Nim to pisze.

Reszcie ludzi prosze sie nie wtracac w zycie. A nawet wiecej: won!

Chodzomy glosowac, piąchą mozesz jedynie na ulicy powygrazac.
K
K 30.10.2020, 16:32
Bardzo rozsadna decyzja.

To jest najlepszy rząd jaki mogl sie zdarzyc na czasy pandemii. Gdyby rządzil!Tusk czy Kopaczowa, do wakacji byloby zero reakcji tak jak w Anglii, w wakacje zobaczyliby ilu ludzi umarlo i dopoero by zaczeli!sie zbierac.

Ci przynajmniej zaczeli dzialac od marca. I z kopyta. Babcie pojda sobie na cmentarz kilka dni pozniej. Mozna pomodlic sie w domu. Na Polsat News co niedziele o 9 transmisja mszy swietej - po ratimgach widac, ze bardzo popularna.
Yyrek
Yyrek 31.10.2020, 12:40
Gdyby Tusk zamknął cmentarze to pisowcy powiedzieliby, że to niemiecki zamach na wielowiekową polską tradycję
A.
A. 31.10.2020, 11:04
Zaczęli działać od marca? Czyli co zrobili? Najpierw zamknęli nas w domach i poniszczyli ludziom miejsca pracy, a potem ogłosili, żeby się nie bać, bo koronawirus jest w odwrocie. Przez pół roku nie zrobili żadnych przygotowań do drugiej fali. Co więcej zamykając służbę zdrowia doprowadzili do tego, że teraz jeszcze więcej ludzi ma poważne problemy ze zdrowiem.Teraz na szybko budują szpitale polowe, szukają lekarzy i wymyślają kolejne nielogiczne obostrzenia typu na cmentarz nie wolno, ale do kościoła wolno, albo na basen nie wolno ale na ślizgawkę wolno.
Strix
Strix 31.10.2020, 10:58
Czytasz to co piszesz? Po ogłoszeniu zamknięcia cmentarzy ludzie wręcz panicznie i tłumnie ruszyli tamże. Tłok, ścisk i przekazywanie COVID-a na całego. Ale to najlepszy rząd.... Śmiech i żenada. Kolejny drobiazg-otóż wielu niedzielnych kierowców po 16-tej wsiadło za kółko i ruszyli-a już szarówka i pada. Wiesz ile było wypadków? Podejrzewam że Twój jedynie słuszny rząd tego nie ujawni. Morawiecki-żartobliwie zwany premierem-zrobił to tylko po to, żeby ludzie zamiast na demonstracje poszli na cmentarz. Prymitywne-ale jak widać nie wyszło. Zaczęli działać od marca.... Taaa... Taki np. Szumowski-co by zrobić wałek na grube miliony. Przepychała się ta banda idiotów w dostępie do stołków przez całe wakacje. Morawiecki żartobliwie oznajmił przed wyborami że wirusa już nie ma -babciu, dziadku-zagłosuj na kogo trza ( czyt. na jedynie słusznego ) Nie napiszę już więcej, bo sądząc po stanie Twojego intelektu jesteś w stanie jedynie poczytać nagłówki w "Super Expresie" a ja pozwoliłem sobie na przydługą epistołę ( tak, jest takie słowo....)
Strong
Strong 31.10.2020, 12:36
'Strix' samiusieńki to wymyśliłeś :-))
Czy raczej inne nagłówki z mega gazet i TV cię tak natchnęły, i ukierunkowały do tego przydługiego oraz dość nudnego, słabego wynurzenia (_epistuły_), buahhaahha, kabaretowy komik i kiepski prowokator :-)))
Polak
Polak 31.10.2020, 10:03
Tych nieudaczników trzeba postawić przed trybunałem stanu rozliczyć ich wszystkich i wymierzyć karę pozbawienia wolności! Ot cały PiS pokazał gdzie ma was i wasze poparcie. To gorsza partia niż za najgłębszej komuny. Tylko patrzeć jak ten mały mściwy człowieczek z Żoliborza wprowadzi stan wojenny i wszystkich protestujących będą bić pałami niczym zomo
Strong
Strong 31.10.2020, 12:46
"pseudo Polak" widać faktycznie przydałoby ci się kilka, a nawet kilkanaście opisanych przez ciebie pał, na twój giętki grzbiet, tak dla otrzeźwienia, zamulonego umysłu.
Strong
Strong 31.10.2020, 12:26
Biedny człowieczku z komuny, rozlicz najpierw samego siebie, co takiego zrobiłeś dla RP do tej pory.
Domyślam się, że tylko wegetacja i twoje otwarte szeroko ramiona z rączkami z błagającym przesłaniem "daj, no daj, jak najwięcej dla mnie"
Z ciebie taki Polak jak z koziej pi....y organy. Nieudaczniku weź się do jakiejś roboty, a nie wspominki o komunie. Kto i gdzie cię wyprodukował, i czemu z takim dużym defektem.
Rudolf
Rudolf 31.10.2020, 08:08
"Taki doskonały rząd", za Kaczyńskiego i Morawieckiego w rządzie wszystkie ręce na pokład, tylko jak wtedy kraść...
Pp
Pp 30.10.2020, 22:39
Lecz się
Baki
Baki 31.10.2020, 08:06
Chyba na covid bo na nic innego się obecnie nie da leczyć.

Pozostałe