Prezydent pomoże handlującym przy cmentarzach

  • 31.10.2020, 15:15 (aktualizacja 04.11.2020, 11:35)
  • redakcja
Prezydent pomoże handlującym przy cmentarzach
Marcin Witko szybko zareagował na decyzję Rządu w sprawie zamknięcia cmentarzy

W związku z piątkowym zarządzeniem premiera o zamknięciu cmentarzy, zdecydowałem o kilku formach wsparcia dla osób przy nich handlujących.

Przede wszystkim zwrócone zostaną im koszty dzierżawy miejsc handlowych przy cmentarzach za sobotę i niedzielę.

Urząd planuje również zakupić kwiaty od handlujących mieszkających w Tomaszowie Mazowieckim i ozdobić nimi przestrzeń publiczną.

Kolejnym elementem wsparcia handlujących przy cmentarzach ma być udostępnienie bezpłatnie placu Kościuszki i organizacja kiermaszu. Decyzja o formie i czasie zostanie podjęta po konsultacjach z zainteresowanymi.

Apeluję również do sąsiednich gmin, starostwa o rozważenie podobnego wsparcia swoich mieszkańców.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rwd
rwd 01.11.2020, 16:11
Na cmentarzu można się zarazić, a na kiermaszu już nie. To jest poważna wypowiedź "męża stanu"?
$
$ 31.10.2020, 18:53
Za pieniądze podatników kupicie czy za swoje? Chory pomysł. Taki szczytny ale za nasze pieniądze, podatników...
Ajdejano
Ajdejano 31.10.2020, 19:03
Typowe pier.... po polsku. Każdy samorząd i rząd, a więc i Prezydent Miasta Tomaszowa i rząd Polski, korzysta tylko i wyłącznie z pieniędzy podatników - na wszystkie wydatki, a więc m.innymi i na ciebie i na tych, co kwiaty przy cmentarzu sprzedają - barani łbie.
Więc nie strzęp tak jęzora, ale najpierw ogarnij się trochę.
tomaszowianin
tomaszowianin 02.11.2020, 15:29
Czytelnicy.
Zostawcie tego A...0 Janka w spokoju. Izolacja! A red. niech wreszcie przemyśli. Widać żadne prośby CZYTELNIKÓW do REAKTORA w tej sprawie nie docierają. Jakby się solidaryzował z baranim łbem.

To jest gostek (stary czekista Ao) z wielką i ciągle pustą głową. Żeby przez tyle lat można było w niej zamieszczać niezliczone ilości słów nienawiści, zgryzoty i obrażania wszystkich, kto tylko się napatoczy, to musi być niesamowity olbrzymi geniusz. Mimo próśb gostek i nadal swoim cepem wszystkich młóci. Swoim cepem. Może i red. też, tylko my tego nie czytamy.

Przeżywa gostek ciągle jakieś nasilające się nieszczęście psychiczne. Skądinąd: wiem i współczuję.
Jedyne lekarstwo: spokój.
Ajdejano
Ajdejano 02.11.2020, 20:23
"tomaszowianin": masz 100% racji - spokój. Tak, więc: spoczywaj w spokoju!!! Amen. (Buziaczki!!!)
tomaszowianin
tomaszowianin 03.11.2020, 18:09
Dzięki A...o. Bóg zapłać.
Ty też spoczywaj w POKOJU. I dalej dąż wciąż, może w drodze od dołu osiągniesz najniższe szczyty.
PS Zwracam uwagę, że komentarz powinien dot. m.in. kwiatów na Święto Zmarłych. Na baranich łbach one nie rosną. Po co głupie przywołanie.
Bez Amen i Buziaczków
McMarek
McMarek 31.10.2020, 19:51
Dlaczego publikuje się wypociny, z takim chamskim językiem, tego pajaca.
👍
👍 31.10.2020, 23:28
Bo ten ajdejano to niedowartościowany jakiś. Wszystkich obraża Wypociny jego nikogo juz nie ruszają, 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ajdejano_pije_wode_po_pierogach
Ajdejano_pije_wode_po_pierogach 01.11.2020, 14:04
No. Jan Ż. zawsze był mocno niedowartościowany. A odkąd jest na emeryturze to już po dwakroć. Samorządowiec z bożej łaski.....
Ajdejano
Ajdejano 31.10.2020, 18:35

Świetnie. To jest praktyczne myślenie i praktyczna pomoc. Gratulacje.
@@@
@@@ 31.10.2020, 16:06
Brawo Panie Prezydencie!

Pozostałe