Jak zaoszczędzić na prądzie?

  • 05.11.2020, 12:32 (aktualizacja 05.11.2020, 15:05)
  • redakcja
   Jak zaoszczędzić na prądzie?
            W dzisiejszym świecie ludzie poszukują jakości oraz dobrej ceny. Posiadamy niezbędne źródła, aby w łatwy i szybki sposób porównać ceny interesujących nas produktów.

 Z energią elektryczną możemy postąpić dokładnie tak samo. Lokalna firma- Green Smart Energy- wychodzi klientom naprzeciw proponując rozwiązanie dzięki któremu zaoszczędzimy na prądzie, ale jak to możliwe? Przyjmijmy, że nasz miesięczny rachunek za prąd wynosi 150 zł.

Firma Green Smart Energy proponuje nam założenie instalacji fotowoltaicznej w konfiguracji:

-inwenter AFORE BNT004KTL

- moduły SOLA S120-345W

Koszt całej instalacji wynosi 16 300zł. Do 18 grudnia można złożyć wniosek o dotacje w programie "Mój prąd", dzięki któremu zostanie nam zwrócone, aż 5 tysięcy złotych. W ten sposób inwestycji wyniesie 11 300 zł, gdy odejmiemy jeszcze "ulgę termomodernizacyjną", czyli odliczenie od podstawy opodatkowania minimum 17% instalacja wyniesie 9 400 zł. 

Inwestycja zwraca się po 5 latach użytkowania. W tym czasie będziemy inwestować w swój prąd zamiast płacić za niego elektrowni. Warto dodać, że moduły mają 25 lat gwarancji na wydajność.

Firma oferuję także atrakcyjną formę kredytowania, przy racie 116 zł miesięcznie otrzymujemy kwotę potrzebną na wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

- Miesięcznie oszczędzamy więc 34 zł, to nie dużo, ale biorąc pod uwagę rosnące ceny prądu nasze oszczędności będą  rosły. Z czasem będziemy mogli cieszyć się darmowym prądem

mówią specjaliści z GSE

Firma oferuje także pompy ciepła oraz ekologiczne rozwiązania takie jak przydomowe oczyszczalnie ścieków czy rekuperacje. W cenie dostajemy również montaż, dostawe, całe potrzebne okablowanie oraz przekop do 5m.

 

Po więcej informacji zapraszamy pod

numerem telefonu 44 741 10 30

 mailowo [email protected]

lub na strone https://gse.info.pl/

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe