Świętujmy Dzień Niepodległości na łyżwach

  • 11.11.2020, 09:08 (aktualizacja 13.11.2020, 20:04)
  • redakcja
Świętujmy Dzień Niepodległości na łyżwach
Tuż po ogólnopolskich otwartych zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Arena dla Niepodległej” czas na alternatywne, mini zawody dla naszych aktywnych Ślizgawkowiczów. Z okazji 11 listopada w Arenie Lodowej szykują się aż cztery ślizgawki, w tym jedna wyjątkowa z  symbolicznym przejazdem 102 metrów oraz innymi niespodziankami.

11 listopada 2020 r. na największym krytym torze łyżwiarskim w Polsce ślizgamy się w godzinach 12.00, 13.30, 18.00 i 19.30. Każda osoba, która tego dnia kupi bilet na ślizgawkę o 18.00 otrzyma słodki upominek. O tej godzinie będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z naszym Pingwinkiem w fotolustrze. Na tej i na pozostałych ślizgawkach słodkie, i nie tylko, upominki zaplanowane są dla wszystkich, którzy poprzez ubiór lub rekwizyty oddadzą klimat Święta Niepodległości. Atrakcyjne nagrody-niespodzianki czekają ponadto na przebranych, który zechcą wziąć udział w symbolicznym przejeździe na czas na ślizgawce o godz. 18.00. Do pokonania będzie odcinek o długości 102 metrów dla upamiętnienia 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone. Mini zawody odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i dystansu.

Symboliczne przejazdy przewidziane są na godz. 18.00, jednak zachęcamy do przebierania się i wesołego świętowania na pozostałych ślizgawkach. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs facebookowy. Wystarczy podczas jednej ze ślizgawek 11 listopada zrobić sobie zdjęcie, a następnie wrzucić je pod konkursowy post na profilu Facebook Areny Lodowej. Na 3 pierwsze osoby z najwyższą liczbą pozytywnych reakcji również będą czekały atrakcyjne upominki.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe