Poszukujemy Zimowego Ambasadora Areny

  • 12.11.2020, 17:26 (aktualizacja 12.11.2020, 17:32)
  • redakcja
Poszukujemy Zimowego Ambasadora Areny
Przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich chętnych, którzy nie boją się kamery i chcą być naszą wizytówką na plakatach i nie tylko. Zgłoszenia do konkursu trwają tylko do 20 listopada. Na jakich zasadach?

Konkurs „Zostań Zimowym Ambasadorem Areny Sezonu 2020/2021” skierowany jest do wszystkich chętnych osób, które są otwarte, wesołe, nie boją się wyzwań, i które mają skończone 15 lat.

Podstawowe zasady uczestnictwa w konkursie:

  1. Polub na Facebooku profil @ArenaLodowa;

  2. Udostępnij post konkursowy;

  3. Przygotuj krótki film (max. 1 min.): „Zimowy Ambasador Areny oczekuje na Pierwszą Gwiazdkę”. Materiał powinien zawierać min. 1 zdanie uzasadnienia dlaczego właśnie ciebie powinniśmy zaprosić do współpracy. Film powinien być nakręcony amatorskim sprzętem. Dopuszcza się wysłanie tylko jednego filmiku od każdego Uczestnika. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku zgłoszeń podwójnych, kiedy dwie osoby zgłaszają ten sam filmik.

  4. Prześlij film w formacie MP4 lub AVI pod postem konkursowym lub za pośrednictwem strony internetowej https://wetransfer.com – link do tak zamieszczonego filmu konkursowego powinien być przesłany na adres email: [email protected] W tytule email powinien znaleźć się dopisek “Zostań Zimowym Ambasadorem Areny Sezonu 2020/2021”. Do zgłoszenia powinno być załączone podpisane oświadczenie, które znajduje się w regulaminie. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada 2020 r. do godz. 12.00.

Nagrody:

  • udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej o tematyce świątecznej, której efektem będzie 5 wydrukowanych fotografii;

  • zaproszenie do programu ambasadorskiego Marki Arena Lodowa;

  • komplet odzieży sportowej z logo Areny Lodowej

Szczegółowy opis przywilejów Ambasadora oraz pozostałe warunki uczestnictwa opisane są w regulaminie konkursowym zamieszczonym na stronie www.arenalodowa.pl

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe