Powiatowe Centrum Animacji Społecznej złożyło kwiaty w miejscach pamięci w powiecie tomaszowskim

  • 12.11.2020, 18:51
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej złożyło kwiaty w miejscach pamięci w powiecie tomaszowskim
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej włączyło się w akcję składania kwiatów, które zostały przekazane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przy pomnikach, obeliskach, kapliczkach, miejscach pamięci o bohaterach na terenie powiatu tomaszowskiego.

Kwiaty zostały złożone w miejscach pamięci na terenach wszystkich szkół ponadpodstawowych w Tomaszowie Mazowieckim, pod tablicą poświęconą Witoldowi Pileckiemu, patronowi PCAS-u, pod dębami pamięci, pod obeliskiem poświęconym zamordowanym przez Niemców obrońcy naszego miasta – płk. Stanisławowi Hojnowskiemu, na cmentarzach: w Lubochni, Brzustowie, Inowłodzu, Tomaszowie Mazowieckim, pod obeliskiem w Brenicy, w lesie w okolicach Królowej Woli oraz w wielu miejscach pamięci naszego miasta.

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej dziękuje dyrektorom szkół ponadpodstawowych, pracownikom szkół oraz członkom Stowarzyszenia ”Strzelec” za pomoc i zaangażowanie przy przekazywaniu kwiatów.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe