Strefa bez uchwały

  • 7.10.2017, 12:18
Strefa bez uchwały
Minął już prawie tydzień odkąd zawieszono funkcjonowanie strefy płatnego parkowania w Tomaszowie Mazowieckim. W tym czasie zdążyliśmy już poczuć, jak bardzo jest ona w wielu miejscach potrzebna. Są w naszym mieście takie miejsca, gdzie znalezienie miejsca parkingowego graniczy po prostu z cudem. Wydaje się, jakby w ciągu kilku dni, samochodów u nas przybyło.Strefa w ograniczonym zakresie pojawić się ma wraz z nowym rokiem. Wczoraj radni miejscy mieli podjąć uchwałę zmieniającą warunki funkcjonowania strefy, jej obszar oraz obowiązujące opłaty ale została ona wycofana z porządku obrad przez wnioskodawcę, czyli Prezydenta Miasta. Projektem zajmą się radni na komisjach problemowych.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maniek
Maniek 8.10.2017, 01:43
Panie klug, prezydent Witko nie wiem czy jest sprawiedliwy, po ludzku normalny, zyczliwy, godny zaufania itd., bo go nie znam, wiem natomiast, ze jest o niebo lepszym prezydentem od swojego poprzednika i to jak dla mnie, wyborcy nie majacego z pisem nic wspolnego, nie podlega watpliwosci. Stwierdzenie tego wymaga ode mnie zwykla ludzka sprawiedliwosc. I oczywiscie, sa dla mnie liczne mankamenty, jednak poprzedni prezydent jest dla mnie w porownaniu do obecnego jednym wielkim mankamentem.
Ty se gadaj/pisz/
Ty se gadaj/pisz/ 9.10.2017, 12:29
a naród czyli wyborcy niedługo pwiedza czy tak bezspornie i bez reszty przedstawiciele żoliborskiego kacyka zasługują na zaufanie i ponowny wybór.
Ajdejano
Ajdejano 7.10.2017, 16:41
Do "kluga": ostrzegałem cię - nie wydymaj się tak bardzo, bo ci żyłka pęknie. Słuchaj starszych, a nie będziesz zimą w sandałkach chodził.

PS. Jakoś, zbyt wielu wielbicieli nie masz. I co ty na to - lokalny mundrusiu ?! Nie załamuj się - może jeszcze twoi partyjni idole powrócą.
ja
ja 7.10.2017, 16:16
co za wieśniak ten klug. wszystko na nie
Ajdejano
Ajdejano 7.10.2017, 15:20
Do wpisu nr 5: młody - nie wydymaj się tak bardzo, bo ci żyłka pęknie. Mógłbym ci "cóś" odpowiedzieć, ale dla ciebie - szkoda czasu.
Ajdejano
Ajdejano 7.10.2017, 13:49
Do wpisu nr 2: ten człowiek spod wpisu nr 1 - na odległość widać i czuć, że to zawzięty: albo po-wiec, albo tzw. "nowocesny". Nie ważne - jak wychodzi temu Witko ta Jego prezydentura - dobrze czy źle. Ważne, aby ZAWSZE Preziowi gwoździa wbić.
Ci z tzw. totalnej opozycji mają polecenie, aby W CAŁEJ POLSCE i na wszystkich samorządowych i rządowych funkcjach, "dokładać do pieca" tym wrednym pisiakom.
To jest logika tego, który NIESPODZIEWANIE przep.... w legalnych wyborach. Oni myśleli, że będą rządzili do końca świata, a może o jeden dzień dłużej.
A tu - j... ! Przegrali zaledwie o 3 MANDATY w Sejmie RP. I nagle koryto się urwało !!!
Przegrać "na własne życzenie" zaledwie TRZEMA mandatami w Sejmie ?!?! Nie wiadomo: płakać, czy śmiać się z tego badziewia.
klug
klug 7.10.2017, 14:33
A ty siano nie uszczelniasz granic z różańcem na karczychu, by nikt kto potrzebuje pomocy nie dostał się pisiorsko-katolskiego RAJU?!
Witko jest populistą i pozerem. Hala Ludowa w TM to sukces Hanny Gronkiewicz Waltz. Spartolone remonty ulic to sukces Witko. Trucie dzieci na pl.Kościuszki (tzw. ślizgawka miejska) to sukces Witko. Brak obwodnicy (przy ustawicznym zwodzeniu ciemnego ludu, że pisiorska centrala dopomoże) to sukces Witko. Klęska wymiany kopciuchów na lepsze (0 zł. dofinansowania przez Witko) to sukces Witko. Ucieczka młodych to sukces Witko. Klęska...to sukces Witko i siano.
żal
żal 8.10.2017, 09:17
klug Ty to chyba jakiś de*il jesteś, w dodatku ślepy głuchy i pojęcia na temat obsługi kalendarza też ZERO!!!
Zapomniałaeś/aś
Zapomniałaeś/aś 7.10.2017, 15:25
wspomnieć o mowie nienawiści...polecam spacer.
♥
7.10.2017, 15:21
"Hala Ludowa w TM to sukces Hanny Gronkiewicz Waltz." No nie, to jest dowcip roku !
A gdzie ty mundrusiu za dychę i popolić masz w Tomaszowie Halę Ludową i w dodatku dzięki bufetowej z Warsiawki.
klug
klug 7.10.2017, 12:56
Kolejna kompromitacja Witko! Przed wyborami głosił wszem i wobec, że rychło po sukcesji, nie bacząc na ewentualne odszkodowania, zlikwiduje psp. Dzięki takim deklaracją (inna to szybciutka darmowa mzk) nieznacznie wygrał wybory.
Po wyborach się okazało, że Witko kłamał!!! Teraz, dzięki swej nieudolności, doprowadził do kompletnego chaosu w stolicy powiatu.
Witko do orkiestry dętej, a nie na prezydencki stolec!!!
Marta
Marta 7.10.2017, 13:11
Nie pograzaj się. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie głosowałam na nikogo, ale patrząc na to co dzieje sie teraz i na rozsądek z jakim prezydent podchodzi do kwesti Strefy czy mzk, uważam ze Witko daje radę. Widać wiele zmian w mieście. Widać autentyczne zaangazowanie. O kompromitacji możemy mówić tylko w przypadku takich krzykaczy jak pan. Z klapkami na oczach.
klug
klug 7.10.2017, 14:08
"Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona." itd. Czyli się tego wszystkiego nie spodziewałaś, bo Witko przed wyborami głosił coś innego, ergo kłamał!!!
Dla Ciebie nie-realizacja kłamstw wyborczych jest pozytywnym zaskoczeniem. OK, lecz fakt pozostaje faktem! Wiko przed wyborami kłamał!!!

Pozostałe