Piotr Tokarski nowym prezesem zarządu Ceramiki Paradyż

  • 02.12.2020, 17:11 (aktualizacja 04.12.2020, 19:29)
  • redakcja
Piotr Tokarski nowym prezesem zarządu Ceramiki Paradyż
Ceramika Paradyż poinformowała o powołaniu nowego prezesa zarządu. Z dniem 1 grudnia 2020 roku na czele spółki stanął Piotr Tokarski, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ceramicznej.

Piotr Tokarski z Ceramiką Paradyż związany był już w latach 1997 - 2017, gdzie pełnił różne funkcje menedżerskie. Po ponad trzyletniej nieobecności, z początkiem grudnia br. wrócił do firmy i wraz z całym Zarządem Ceramiki Paradyż będzie kontynuował działania na rzecz wzmacniania jej pozycji w kraju i na rynkach zagranicznych. Jak informuje Spółka, powołanie nowego prezesa wyznacza kamień milowy rozwoju firmy w dynamicznym środowisku polskiego i międzynarodowego przemysłu ceramicznego, a także wzmacnia fundamenty dla jej przyszłości.

- Ceramika Paradyż to polska rodzinna firma, posiadająca wiele atutów, których brakuje innym organizacjom. Cieszę się, że obejmuję zarządzanie spółką w momencie jej intensywnych i ambitnych planów rozwojowych, mając jednocześnie pełną świadomość wyzwań związanych ze zmieniającą się obecnie sytuacją rynkową. Jestem przekonany, że wspólnie z całym zespołem Ceramiki Paradyż odpowiemy na wyzwania, zapewniając firmie pozycję lidera w branży. – powiedział Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż.

 Piotr Tokarski przez ostatnie lata pracował w strukturach zarządczych dużych organizacji z branży ceramicznej, gdzie odpowiadał m.in. za strategię sprzedaży, rozwój portfolio produktowego czy optymalizację procesów przemysłowych. Jest absolwentem studiów MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, a także Podyplomowego Studium Menadżerskiego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również Wydział Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Łódzkiej.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 04.12.2020, 08:47
wspaniała wiadomość!
Szlachcic
Szlachcic 03.12.2020, 08:03
Zepsucie sięga zenitu.
phanta rei
phanta rei 02.12.2020, 19:32
Nie uczyli, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody...
kolos
kolos 04.12.2020, 15:18
nie da się wejść dwa razy do tej samej wody bo ona ciągle płynie. xD zawsze mnie bawi kiedy ludzie opacznie rozumieję to przysłowie i zmieniają całkowicie jego sens... poczytaj, dokształć się i jeszcze jest szansa na poprawę :)

Pozostałe