ZUS zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym  z udziałem Członka Zarządu ZUS

  • 02.12.2020, 21:39 (aktualizacja 09.12.2020, 13:06)
  • Monika Kiełczyńska Regionalny rzecznik prasowy ZUS, województwa łódzkiego
ZUS zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym  z udziałem Członka Zarządu ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Pawła Jaroszka – Członka Zarządu ZUS. Dyskusja odbędzie się 3 grudnia w godzinach od 9:30 do 10:15 w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020. W tym roku Forum organizowane jest  w formie online. Tematem panelowej dyskusji będzie: „Łódzkie w walce z COVID – 19 – rola Instytucji Pośredniczących”.

Panel organizuje Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Wezmą w nim udział także przedstawiciele  łódzkich instytucji i firm prywatnych. Podczas panelu przedsiębiorcy z regionu łódzkiego  dowiedzą się m.in. jakie działania są  podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie instrumenty finansowe zostały i  zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.

Prelegenci:

  • Paweł Jaroszek, Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Kamil Jeziorski, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • prof. dr hab. Inż. Krzysztof Jóźwik, Rektor Politechniki Łódzkiej
  • Łukasz Stajuda, Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi
  • dr Maciej Wejman, Prezes Zarządu Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego
  • Przemysław Kościan, Octopus VR sp. z o. o.
  • mgr inż. Paweł Nowak,  Specjalista ds. Badań i Rozwoju, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A.
  • mgr Agnieszka Koziara-Szczęsna, Specjalista ds. Marketingu, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A

 

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na  stronie:  elodzkie.pl w zakładce Wydarzenia, XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, albo  uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa do 2 grudnia do 8:00 rano. Osoby, które się nie  zarejestrują mogą uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl .

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Europejskie Forum Gospodarcze  to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii.  Oficjalna strona wydarzenia: https://forum.lodzkie.pl/.

 

 

Monika Kiełczyńska Regionalny rzecznik prasowy ZUS, województwa łódzkiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PUP
PUP 15.12.2020, 15:33
Dlaczego ZUS wypłaca 13 emeryturę , emerytą prowadzącym działalność gospodarczą. Czy to tak trudno sprawdzić w innym dziale tego samego urzędu.
M.
M. 03.12.2020, 17:58
Proponuję ZUS temat bardziej istotny (prawnie niedoprecyzowany) -szczególnie odczuwalny w okresie i po pandemicznym - a mianowicie :"przyszła "emerytura a konieczność oskładkowanie umów cywilnoprawnych - (dotyczy dziwnej sytuacji wieloskładkowości lub ich braku). Może należałoby poważnie zastanowić się nad "dobrowolnością" składek?
Emerytury powinny wynikać z lat pracy i oskładkowania (każda praca!) Po okresie np. 35 lat - wybór : pracuję dalej czy już nie.
I dodam z wielką mocą! - To są tematy, którymi powinien zająć się rząd. Rząd NIE POWINIEN TWORZYĆ PROBLEMÓW!!!!!!!!

Pozostałe