Diler w rękach Policji

  • 03.12.2020, 18:14 (aktualizacja 09.12.2020, 15:45)
  • redakcja
Diler w rękach Policji
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, a następnie zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 1600 gramów białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, iż jest to amfetamina. Na wniosek prokuratora, sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadząc rozpoznanie środowiska przestępczego,podejrzewali, iż 40-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Ustalili gdzie mężczyzna przebywa i w dniu 30 listopada 2020 roku w rejonie ulicy Orzeszkowej w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali do kontroli drogowej pojazd którym się poruszał.

Mężczyzna podczas działań prowadzonych przez kryminalnych przy wsparciu mundurowych z drogówki, zachowywał się nerwowo. Okazało się, że nie posiadał on nigdy uprawnień do kierowania pojazdami. Za to wykroczenie ukarany został 500 złotowym mandatem, a osobowe audi, którym się poruszał zholowano na policyjny parking.

Ponadto miejscowy prokurator na wniosek kryminalnych zaangażowanych w działania, wydał postanowienie o przeprowadzeniu przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego do kontroli mężczyzny. W działaniach udział wziął również policyjny przewodnik z psem służbowym wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków. Ten szybko wywęszył i wskazał miejsce ukrycia plastykowego pojemnika z pieniędzmi i torbą, wewnątrz której znajdowała się duża ilość białego proszku.

Zabezpieczony proszek poddano badaniu narkotesterem i zważono. Łącznie w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 1600 gramów amfetaminy, prawie 2 gramy marihuany i ponad 10 tysięcy złotych w gotówce. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do prokuratury gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora, sąd wobec 40-letniego tomaszowianina zastosował na najbliższe trzy miesiące tymczasowe aresztowanie. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.    

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 09.12.2020, 20:29
Od razu bezpieczniej XD
Aaa
Aaa 05.12.2020, 00:30
Ktoś sie rozpruł....
Kindery wielokrotnego zastosowania.
Kindery wielokrotnego zastosowania. 04.12.2020, 12:05
Tak na marginesie, czy tam jest żółte jajko z Kinder niespodzianki? :))

Ja sobie nici, drucik do ich nawlekania i oczywiście trzy igiełki w czymś takim trzymam. W ekwipunku do lasu oczywiście.

Kiedyś były te jaja dwu częściowe, jedną część nakładało się na drugą, teraz połączyli. Oczywiście dobrze – nie zgubi się.

Ale t\eż uzbierawszy takiich jaj więcej można loterie dzieciom zrobić.

Co do samej sprawy: skąd od miał tyle świeżych banknotów? Drukował też? To już jest wyższa szkoła jazdy, niż dilowanie. Fałszerze byli wyujoirzystywaniu podczas wszystkich wojen i to nie tylko ci od dokumentów, ale kasę też podrabiano przeciwnikowi na maksa. To jest osłabianie systemu.
Tak ma być.
Tak ma być. 03.12.2020, 20:51
Brawo!!!!
@@
@@ 03.12.2020, 20:21
Brawo Panowie Policjanci

Pozostałe