Nie brak im serca do walki

  • 04.12.2020, 20:33 (aktualizacja 09.12.2020, 16:50)
  • redakcja
Nie brak im serca do walki
Zuzanna Szczepanik i Marcel Pietraszek z Tomaszowskiej Sekcji Karate, wychowankowie Sensei Marcina Kopczyńskiego nie zwalniają tempa. Każde kolejne walki to znakomita postawa i co raz większe sukcesy.

 Na II Otwartym Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu Skarżysko Kamienna 2020 (28.11.2020) RKKK reprezentowało sześcioro zawodników i każdy wrócił z medalem . Swoje krążki, w kolorze brązowym, wywalczyli również Zuzanna i Marcel, to ich pierwsze zawody w formule Kickboxing i taki sukces. Na pochwałę zasługują również Tymon Pryczek i Mateusz Kubryn z  tomaszowskiej sekcji, również brąz.

Kolejny piękny i imponujący wynik to zloty medal Marcela Pietraszka na turnieju IKO Metropolia CUP 2020 w Katowicach. Marcel ponownie nie dal swoim przeciwnikom najmniejszych szans wygrywając w pięknym stylu swoje wszystkie walki.

W zawodach tych startowali również Patrycja Rzeźnik i Tymon Pryczek, tym razem bez medalu ale postawa i walki bardzo dobre . Na katowickich matach w tym samym czasie odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  i tu także mieliśmy swoich przedstawicieli - Zuzanna Szczepanik i Mateusz Kubryn. Zuzia po pięknych i naprawdę wyczerpujących zawodach zakończyła rywalizację tuż za strefą medalową (4 m.).

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych to jedna z najważniejszych imprez Polskiego Związku Karate. Tym bardziej cieszy bardzo dobry wynik Zuzanny Szczepanik. Warto przypomnieć, iż Zuzanna w marcu tego roku zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin które odbyły się w Chełmie oraz złoto na Międzynarodowym Turnieju Carpathia Cup w Rzeszowie.

Pomimo pandemii i ograniczonej liczby zawodów i przerw w treningach jak widać serca do walki tomaszowskim fighterom nie brakuje. Trzymajcie za nich mocno kciuki z pewnością będzie o nich jeszcze głośno !!! Brawa dla naszych wspaniałych wojowników i Sensei Marcina Kopczyńskiego  

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe