Skosił znak drogowy i przystanek

  • 04.12.2020, 20:50 (aktualizacja 04.12.2020, 20:54)
  • redakcja
Skosił znak drogowy i przystanek
Kierowca był trzeźwy, ale jechał zdecydowanie zbyt szybko. Zakręt na ulicy Mireckiego jest wyjątkowo niebezpieczny i należy zachować tu zdrowy rozsądek. Niestety nie wszyscy to potrafią. Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało a pirat drogowy został ukarany mandatem przez Policję

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szymek
Szymek 05.12.2020, 18:45
Miał szczescie, ze ZDIUM niedawno wymieniło ten przystanek na nowy. Jakby wjechał w stary z zabetonowanych rur stalowych, to nie wyszedł by z tego auta o własnych siłach.
Zdewastowane parkany, latarnie, przystanki, slupki ...czesto w samym centrum…
Zdewastowane parkany, latarnie, przystanki, slupki ...czesto w samym centrum :( Żal patrzeć. 05.12.2020, 00:33
Z tydzien temu tez jakos w okolicach weekendu polamany zostal zielony parkan w samym centrum miasta. Pomiedzy cukiernią a Rossmannem oddzielajacy pasaz od ulicy, wzdluz sw.Antoniego. Tam vis a vis kosciola.

Dzisiaj widze pusto, parkan nie dolożony.
Tam chyba sprawca nie byl ustalony, co jak najgorzej swoadczy od monitoringu miejskim, bo kamera jest na Pedecie. Jesli takie sprawy nie sa ustalane to po co sa te kamery? Na pijaczkow odlewajacych sie do donicy?

Na rogu Warszawskiej i Szerokiej przy łososiowym domu sprzed wojny PÓŁ ROKU Łódź uzupełniała ogrodzenie oddzielające od ulicy. Wstawili inne, troche wyzsze od tego ktore zamontowali remontujac skrzyzowanie. Ale nie do konca je dokrecili. Tez zostalo najechane, wyrwane...tez na pobliskiej kamienicy jest kamera. Wątpie by sprawca czy jego OC zostalo szarpnięte.

Przy takiej postawie no to nie ma sie co dziwic, ze maja odwage uciekac nawet patrolowi Policji. Tu nie chodzi o jakies drakonskie kary, ale by mial slad w kartotece. Mialby przynajmniej odebrane znizki u ubezpieczyciela.

No z jakiej racji ja mam za to placic ze ktos urzadza sobie tor wyscigowy po miescie. Starym gratem, czesto z wieloma wykroczeniami na konce, niskimi kompetencjami do prowadzenia czegokolwiek najczesciej. To tak jakbym ja wszedl mu do mieszkania wytlukl wszystkie luistra, zerwal deske na kiblu i na odchodne powiedzial: no siema.

Nikt by nie reagowal?

Jeszcze tam do parkanu przy sw.Antoniego vis a vis kosciola pomiedzy Birskim a Rossmannem... na wymiane uszkodzonej latarni,/uszkodzonej przez samochod dostawczy zaopatrujacy ktorys ze sklepikow czekaliśmy ponad dwa lata...

Po co sa te kamery miejskie?
Mieszkaniec Tomaszowa
Mieszkaniec Tomaszowa 04.12.2020, 21:38
Mandatem?

Dlaczego mamy placic z podatkow za przywtanek tak zniszczony?
MZK powinien pozwac drania i przynajmniej zażądać 3 tysiecy za materialy.

Z jakiej racji mamy za to placic? Facet jest ustalony, prosze o pozew ws dewastacji.
Krzysiek
Krzysiek 04.12.2020, 23:20
Myślę, ze naprawa przystanku będzie sfinansowana z OC właściciela pojazdu.
AK-47
AK-47 04.12.2020, 23:08
Mandat to kara. Odszkodowanie zapłaci ubezpieczyciel.
P
P 05.12.2020, 00:15
Jesli ma OC.

Kolej egzekwuje przy kosztach duzo wyzszych.
AK-47
AK-47 05.12.2020, 20:11
Jeżeli nie ma to z Ubezpieczoniewogo Funduszu Gwarancyjnego.
Dramat
Dramat 07.12.2020, 01:59
Jesli z UFG to przeciez wplywa na wysokosc skladek dla wszystkich. Przeciez ubezpieczenia to jest zwyczajny biznes. Nikt nie doklada charytatywnie.

Zero zdarzeń przec cale zycie - placisz za gnoja ktory co roku cos rozbija. Ze przybywa tego bydla jezdzacego bez prawa jazdy, o OC zapomnij juz w ogole, to sie potem dziwcie, ze bulicie tyle za swoje OC.

Dla Romka ktory to przeczyta, to jest potwarz dla calej jakiejs wyimaginowanej braci kierowcow. Jakby prowadzenie samochodu tworzylo jakas wspolnote czy swiadczylo o jakichs umiejetnosciach. Z roku na rok jest coraz gorzej.

Kiedys skuteczna bariera byly koszty zakupu, teraz zadną. Jedna pensja wystarczy by miec jezdzace auto. Jezdzi byle oprych, ktorego ojciec tlukl co piatek z kopa jakies szyby w przydroznym sklepie, rwal sluchawki z ulicznych automatow, od czasu do czasu kogos pobił.

Za jazde bez prawka mozna isc siedziec? Nie sadze. A mandaty? W du.pie tam, ma z 100 tysi juz dlugow, zadnego stalego miejsca zamieszkania. Tyle. Nikt nigdy nie sciagnie.

Zreszta po porzuceniu religji na rzecz rapu, zycie jak sie zaczelo tak moze sie skonczyc . Takie podejscie prezentuja juz nawet nie menele. Pazur kolorowy, tatuaz na lydce, dres w paski i kolejka az pod Niedziedz po nedzna przekąskę za dwie dychy zamiast obiadu, ktorą w Niemczech, Francji, w UK żrą przewaznie kolorowi robole. Na studiach od czasu do czasu ktos z tamtejszuch bialych wstrapi po jakas rybe w panierce w kampusowym fast foodzie. Ale biale szanujace sie dziewczyny... Zwykle gotuja sobie same yyyyyyhhhhh jak to? Tak to. Sa kuchnie w akademikach. Trzy lodowy na mieszkanie, trzy kuchenki, trzy zlewy. Zwyczajnie wtorek - czwartek jedzoe sie autobusem do Tesco (ja oszczedzalem, chodzilem 2 km piechota), i przyjezdza sie z siatami. Dzis jest juz po dokotracie. Matka profesorka. Sama gotowala.

Dzicz tego nie zrozumie. Dzicz kieruje sie impulsem i tu i teraz. Imitacja czlowieczenstwa. Suma instynktow. Nic poza tym. To jest robolizm, bo nie chodzi przeciez co tam konkrenie robi. Chociaz no trudno tez nie dostrzec korelacji. Na.jeb.ie fizycznie u jakiegos burola to potem trudno przestawic sie na ludzki tryb zycia. Obrzydliwe. Wole umrzec niz byc robolem.

To jest dzis przecietny kierowca w Polsce z przedzialu 17-40. Dzicz prowadząca 300 kg grata. Wprost na nogi. 100 km/h.
h2O
h2O 05.12.2020, 15:36
Jeśli nie ma to sądownie

Pozostałe