Najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne od Zarządu i Rady Powiatu

  • 22.12.2020, 10:42
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne od Zarządu i Rady Powiatu
Szanowni Państwo, Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego. Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły wszystkim Państwu w zdrowiu, spokoju i rodzinnej atmosferze. Aby przyniosły radość, pokój i wzajemną życzliwość, by stały się źródłem umacniania ducha, a narodzone Boże Dziecię niech obdarza obficie swoim błogosławieństwem.

Niech Pan Jezus Chrystus, który jest źródłem wiary, nadziei i miłości, otacza wszystkich swoją opieką, nie tylko w czasie Świąt Bożego Narodzenia, ale także przez cały nadchodzący 2021 rok.
Wacława Bąk – przewodnicząca Rady Powiatu,
Mariusz  Węgrzynowski – Starosta Tomaszowski. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

„Szanowni Państwo, przed nami Święta Bożego Narodzenia. To święta wyjątkowe, to święta rodzinne.  Na te święta Narodzenia Pańskiego życzę Państwu, żebyście razem usiedli przy wigilijnym stole, razem, całą rodziną, z sąsiadami ze znajomymi, żeby te piękne wspaniałe święta,  święta obfitujące w miłość, radość, wzajemną życzliwość i serdeczność.

Życzę  Państwu, aby Pan Jezus Chrystus, który jest źródłem wiary, nadziei i miłości, obdarzał bardzo sowicie wszystkich Państwa swoimi łaskami, nie tylko na ten czas Świąt Bożego Narodzenia, ale również na cały nadchodzący 2021 rok i pozwolił szczególnie w tych dzisiejszych czasach, z ufnością spojrzeć w przyszłość.” – życzył mieszkańcom powiatu tomaszowskiego Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego.

 „Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, to dla mnie honor i ogromny zaszczyt, żeby niemalże w przededniu najcudowniejszych Świąt Bożego Narodzenia, złożyć Państwu życzenia. Z ogromną radością dzielę się z Wami tym opłatkiem białym, Wy wszyscy moi dalecy i bliscy, Wy - całkiem dorośli,  Wy - droga młodzieży  oraz Wy - najmniejsi mieszkańcy naszego miasta i powiatu,  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, życzę zatem, żeby ta wyjątkowość towarzyszyła nam przez cały kolejny rok. to okres, kiedy w każdym człowieku wydobywają się najpiękniejsze pokłady dobra, miłości i empatii. Pozwólcie Państwo, że słowami poety spróbuję  wprowadzić Was w nastrój Świąt oraz Nowego Roku.

 Jasełka,  jasełka, zielona jodełka,

 światełkami błyska, a przed nią kołyska.

 W kołysce Pan Jezus właśnie się narodził,

 będzie kochał ludzi, wśród nich żył i chodził.

 Matka Boska, Józef, pasterze, zwierzęta,

 Boże Narodzenie w sercu zapamiętaj.” – to życzenia, które złożyła Wacława Bąk – Przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Życzę wszystkim, by magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła spokój, wytchnienie i radość, by każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyła własnym pięknem, a Nowy Rok obdarował Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Wszystkiego najlepszego.” – życzył wszystkim Leszek Ogórek – Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego.

„ Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałabym wszystkim Mieszkańcom powiatu tomaszowskiego życzyć wiary, która góry przenosi, nadziei, która nigdy nie gaśnie, miłości oraz zwykłej ludzkiej życzliwości. Życzę wszystkim samotnym osobom, aby znalazł się ktoś bliski,  kto będzie z Państwem w tym wyjątkowym dniu i w te wyjątkowe Święta. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, życzę spełnienia wszelkich marzeń i realizacji planów. „ – powiedziała do mieszkańców powiatu tomaszowskiego Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego,  ten rok to wyjątkowo ciężki rok nas wszystkich, pandemia koronawirusa pozamykała nas w domu, ograniczając do minimum kontakty rodzinne,  przyjacielskie z naszymi znajomymi. Dlatego też szanowni Państwo, niech te Święta Narodzenia Pańskiego będą czasem rodzinnym, niech napawają nas nadzieją, że przyszły rok będzie rokiem lepszym. Spędźmy je w gronie rodzinnym, z uśmiechem na twarzy, z radością, ze wspólnym kolędowaniem.” – życzenia od Michała Czechowicza – członka Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

 „Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzę Państwu spokoju, radości, wspaniałej rodzinnej atmosfery i przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, a na nowy rok 2021 chciałbym wszystkim Państwu życzyć, aby zwroty - dystans społeczny i reżim sanitarny, odeszły od nas w zapomnienie i aby ten rok  był już rokiem powrotu do normalności.” – powiedział Marek Kubiak – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tosia
Tosia 28.12.2020, 05:42
Ale trole listonosze aktywne ... fujjjjj
Luśka
Luśka 27.12.2020, 20:59
Mimo wszystko KP mówi jasno:

Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym

Chyba że rządzi KK a nie KP ?
AK-47
AK-47 27.12.2020, 21:44
Rozumiem, że chciała Pani złożyć życzenia.....Nie wstydź się! Wal śmiało!
Don Antonio
Don Antonio 27.12.2020, 20:56
Don Stanislao
Pawełek
Pawełek 26.12.2020, 14:37
Dla żyjących w kompletnym chaosie i mocno zdezorientowanych, w RP obchodzimy rzymskokatolicko-chrześcijańskie, kościelne Święta Bożego Narodzenia, a nie muzułmańskie Ramadan, Kurban, żydowskie Jom Kipur, Sukkot, Chanukka, i nie wg kalendarza prawosławnego, czy Świadków Jehowy. Dlatego życzenia od rządzących chrześcijan płyną do wszystkich Polaków, w tym katolików-chrześcijan w te święta, a nie do innych wyznawców religii, czy też twardych ateistów. Inni wyznawcy, ateiści, niewierzący nie uznają tej wiary, przesłania tych świąt, więc te święta nie są dla nich (mają oni tylko wolne od pracy i od innych ludzi, jak w inne czerwone dni w kalendarzu). Ewentualnie, jeżeli wierzą tylko w samą choinkę, karpia, wolne dni, czy pełny, zastawiony stół, to nie jest istotne raczej dla nich kto, kiedy i jakie życzenia im składa.
To po co ten wasz skowyt i lament na tym forum.
Nikt przecież nikogo nie zmusza do wiary w Boga, bycia katolikiem, do chodzenia do kościoła, składania sobie takich życzeń świątecznych, więc tym co to nie pasuje i kole po oczkach, niech się delikatnie odpitolą od tych, którzy chcą te święta obchodzić w takiej właśnie atmosferze.
Pozostali niech ich nie obchodzą wcale, a właściwie mogliby zakasać jeszcze rękawy i iść do roboty, trochę jeszcze popracować, więcej kasy, dla nich to przecież żadna różnica święta, czy nie.
Ajdejano
Ajdejano 27.12.2020, 21:22
Do "Stronga" i do "Pawełka": baranie łby - zupełnie nie przeczytaliście tego, co ja napisałem (przeczytaliście, ale tylko udajecie, że jesteście durniami).
Starosta-katecheta i reszta tego upolitycznionego-sztucznie religijnego towarzystwa zapomnieli, że są przedstawicielami CAŁEGO powiatowego społeczeństwa.
I mogą się nie zgadzać z tymi, którzy nie są chrześcijanami, a zwłaszcza katolikami. Jednak świętym obowiązkiem takiej samorządowej władzy jest ZAWSZE tolerowanie WSZYSTKICH: bez podziału na tych 'naszych" i tych "innych".

Czy wy - ćwoki, tego nie rozumiecie ?!

PS. Poza wszystkim: wasz (Stronga i Pawełka) bełkot jest tak idiotyczny, że z takim bełkotem nie da się dyskutować.

Strong
Strong 28.12.2020, 12:58
To dopiero żeś się wysilił. Piłuj dalej, a i 'praktykuj' faktycznie na tym pastwisku z tymi baranami (co u @Pawełka) Jakiś pożytek może choć z tego będzie. Tam pewnie błyśniesz nieraz jeszcze, w tym baranim stadzie. Ty nasz stadny liderze.
Pawełek
Pawełek 27.12.2020, 21:33
Pędź jednak na pastwisko "ćwoku-miszczu" Ajdejano barany pasać. Hej... i nie bełkocz już więcej.
Ajdejano
Ajdejano 27.12.2020, 09:36
"Miszczu" pingpongowej piłeczki: ja i inni żyjemy nie w chaosie (tak jak ty), tylko w uporządkowanym świecie. W związku z tym, w twoim chaotycznym świecie "cóś" chyba tobie się popitoliło. Zapomniałeś, że te życzenia składa starosta i rada powiatu dla całej społeczności powiatu (katolicy, wyznawcy innych religii, niewierzący), a nie biskup lub ksiądz - wyłącznie dla katolików.

Dobrą kasiorkę za swoje ciepłe stołeczki bierze starosta i wszyscy pozostali powiatowi bonzowie nie tylko z podatków katolików, ale z podatków wszystkich mieszkańców powiatu.

Podsumowanie: piszesz "Miszczu" totalne bzdury.
Strong
Strong 27.12.2020, 14:28
Przeczytaj raz jeszcze, ale ze zrozumieniem, bo widać jakiś kłopocik powstał u ciebie. Życzenia są dla wszystkich, nawet dla bezmózgowców.
Tych, którzy te święta - jednak nie świeckie, tylko katolickie, kościelne - uznają, wierzą, uczestniczą w nich, to rozumieją te życzenia. Inni nie, bo nie mają pojęcia jak się te święta obchodzi i po co. Widać Ajdejano z ciebie wierzący i nawet praktykujący jak z koziej pi...y organy buahhaahha. Nie ośmieszaj się już bardziej. Co do kasy, jak szkoda ci, startuj w wyborach, zapewne cię wybiorą, masz załatwione :-))))
Pawełek
Pawełek 27.12.2020, 12:44
"Mistrz" Ajdejano, czyli jednak chaos w twojej główce i bagienko.
Życzenia to życzenia, nie spodobały ci się, uraziły, widać nie były kierowane do ciebie, jak nie zrozumiałeś. A twoje podatki nic tu nie mają do rzeczy. Podatnik za 5 gr, totalna jednak tragedia.
BUREK
BUREK 26.12.2020, 14:11
a prezydent tradycyjnie nie składa zyczeń
Luśka
Luśka 25.12.2020, 21:43
Rozumiem że trole poniżej negujom że TM był jak Łódź miastem 4 kultur ???
I że to o dziwo pod zaborem rosyjskim pod ich administracjom niemieccy fabrykanci polscy inżynierowie i masa robotnicza żydowscy finansjerzy ukształtowali dobrobyt i zbudowali przemysłowe podwaliny miasta !!! A i w sumie komuna zelektryfikowała i zgazyfikowsła powiat !!! Co zrobiła obecna władza oprócz renowacji parków i dotacji KK poprzez praktycznie 0 czynsze ????
Wpisy poniżej bardzo proszę (o konkrety chodzi):
...
...
AK-47
AK-47 26.12.2020, 20:27
Luśka nie pij tyle Święta są....
SA.
SA. 26.12.2020, 18:44
Tak konkretnie Luśka - "troll", może powinnaś zacząć od własnej pisowni np.: negują, administracją. :-))
Strong
Strong 23.12.2020, 19:57
Trochę normalności i jakieś przesłanie... Przynajmniej te życzenia oraz widniejąca, sama kartka świąteczna nie ma nic wspólnego z wypocinami miernego twórcy R.Trzaskowskiego i innych mu podobnych świrów, próbujących takie życzenia wytworzyć na swoje potrzeby.
Ajdejano
Ajdejano 22.12.2020, 17:28
W społeczeństwie powiatu są wierzący i niewierzący. Ja jestem wierzący i nawet praktykujący (choć - bez katechetycznej przesady) . I ze swojej wiary jestem zadowolony i dumny. Jednak, zawsze nie cierpię, jeżeli ktokolwiek na siłę wciska innym moją wiarę. Nawet wtedy, kiedy jest to jakiś powiatowy katecheta.

Powiatowy katecheta niech lepiej weźmie się za nadzór nad różnymi powiatowymi jednostkami, tylko aby ten nadzór nie sprowadzał się do wyrzucania "niewiernych" , a wsadzania swoich, czyli "wiernych" - do grobowej deski.

PS. I te raczki na tym brzuchu.......

Ciapcio
Ciapcio 26.12.2020, 07:35
Pierogów pojadł i kapusty za niedługo będzie się turlał
Hassan
Hassan 22.12.2020, 14:59
Starosta pojechał - a Konstytucja mówi wprost:

Art. 25.
1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.
2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.

Przecież w powiecie mieszkają ludzie różnych wyznań to jak przyjąć życzenia typu:
" ... Życzę Państwu, aby Pan Jezus Chrystus, który jest źródłem wiary, nadziei i miłości, obdarzał bardzo sowicie wszystkich Państwa swoimi łaskami, nie tylko na ten czas Świąt Bożego Narodzenia, ale ... "
AK-47
AK-47 25.12.2020, 16:45
Co do równouprawnienia: Nikt nie zabrania innym wyznaniom przesyłania życzeń .
Co do bezstronności itd: Nikt nie zmusza nikogo do przyjmowania życzeń. Od kogokolwiek
Amen.
JP
JP 25.12.2020, 21:44
Czyli katoland na 100 %
SA.
SA. 27.12.2020, 10:42
Wybierz zmartwiona bidulo inną religię, wyznanie. Nie potrafisz sam JP, podpytaj mamusię lub rodzinkę, to ci wskaże, coś może doradzi.
Strong
Strong 24.12.2020, 19:10
Normalnie przyjąć, jak każde składane wszystkim życzenia... Większość to jednak wyznania, katolicy-chrześcijanie.
Hassan, jeżeli jest problem, zawsze możesz wysłuchać swoje życzenia od imama w meczecie, nawoływania z minaretu itd., nie wydziwiaj i nie szukaj dziury, gdzie jej nie ma.
Jeżeli masz z tym problem, to po prostu nie były te życzenia przeznaczone dla ciebie. Czuj się pominięty :-)
Ojciec
Ojciec 25.12.2020, 21:45
Kościół siedliskiem lgbt: pedofilia, homo niewiadomo etc.
Strong
Strong 26.12.2020, 10:40
Tobie też bliżej do meczetu, nie widzę problemu, proszę tam kierować swoje wynurzenia w tej sprawie, uczestniczyć w modlitwach :-))))
Nie możesz znaleźć, poszukaj na mapie lub w Googlach.

Pozostałe