Wynajem samochodu w Warszawie - jaki samochód wypożyczyć, ile kosztuje wynajem auta?

  • 25.12.2020, 17:55
  • redakcja
Wynajem samochodu w Warszawie - jaki samochód wypożyczyć, ile kosztuje wynajem auta?
Często zdarza się, że wybieramy się z podróż do obcego miasta samolotem bądź pociągiem, jednak nie chcemy na miejscu korzystać z komunikacji miejskiej, która nie zawsze zachwyca punktualnością bądź czystością. Ciekawym rozwiązaniem może być wynajem samochodu, jeśli pozwala nam na to budżet.

 Jak znaleźć samochody na wynajem?

Każde miasto posiada inną topografię, a kiedy jej nie znamy, zaczynają się schody. Jeśli więc zamierzamy całkowicie samodzielnie poruszać się po nowym, nieznanym nam mieście, warto przed wyjazdem spojrzeć na jego rozkład. Przede wszystkim należy sprawdzić, gdzie rozmieszczone są punkty wynajmu samochodów. W Internecie można znaleźć także specjalne mapki, na które naniesione zostały wszystkie wypożyczalnie samochodów, przykładem jest chociażby Warszawa. Stolica oferuje bogaty wynajem samochodów, a wszystkie wypożyczalnie znajdziemy na dedykowanej temu tematowi mapie.

Ile kosztuje wynajem samochodu?

Wynajem aut w Warszawie z pewnością nie jest tanią sprawą. Warto jednak zauważyć, że to dużo wygodniejsza opcja, niż tułanie się po stolicy tramwajem, autobusem, taksówką bądź Uberem. Samochody na wynajem w Warszawie to niezbyt tani biznes, jednak nie można powiedzieć, by wszystko kosztowało majątek. Wynajem auta ekonomicznego to koszt ok. 53 zł dziennie, cena samochodu typu Kompakt to koszt ok. 54 zł dziennie, natomiast Mini kosztuje ok. 63 zł dziennie. Tygodniowy wynajem samochodu w Warszawie oscyluje wokół 579 zł, natomiast miesięczny auto wynajem to koszt ok. 2 482 zł.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w stolicy?

Najczęściej wypożyczanymi samochodami w Warszawie są auta typu ekonomicznego. Do jednych z najpopularniejszych modeli należy Volkswagen Polo bądź podobnej wielkości samochód. Taka klasa samochodu nie wychodzi najdrożej, ponadto poruszając się samotnie po stolicy, nie potrzeba zbyt dużego samochodu. Volkswagen Polo rewelacyjnie sprawdzi się, kiedy jest mało miejsca do parkowania i zmieści się we wszelkich małych zakamarkach.

Wypożyczając samochód nie musimy się o nic martwić. Wypożyczalnie dbają o swoje samochody, auta przechodzą regularne badania i przeglądy techniczne, a do tego wyposażone są w aktualną polisę. Samochód do wynajęcia musi być w pełni sprawny, gwarantuje wtedy najwyższy poziom bezpieczeństwa i kierowcom, i pasażerom, a także samej wypożyczalni. Na stanie każdego samochodu powinna znajdować się również klimatyzacja, nawigacja GPS, bagażnik dachowy oraz fotelik dziecięcy.

 

Fleet Corp Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Gajkowicza 15/140
03-562 Warszawa
mazowieckie
Email: [email protected]
Tel.: +48794405350

Sprawdź aktualną ofertę na https://fleetcorp.pl/

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe