Jak na zimowisko to tylko do Tomaszowa

  • 15.01.2021, 20:49 (aktualizacja 18.01.2021, 10:07)
  • redakcja
Jak na zimowisko to tylko do Tomaszowa
Szalone fryzury, praca nad kreatywnymi pojazdami, karaoke, impreza muzyczna na lodzie- takich atrakcji nie brakowało podczas ferii zimowych w Arenie Lodowej.

15 stycznia oficjalnie zakończyły się zimowiska w Arenie Lodowej, które trwały od początku ferii. Blisko 200 dzieci w wieku 6-11 lat wzięło udział w zajęciach sportowych i zajęciach dodatkowych organizowanych przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym tygodniu ferii (4-8 stycznia 2021 r.) królowały zajęcia na lodzie i treningi piłkarskie. 26 uczestników I turnusu zdecydowało się zostać na kolejny tydzień.

Ofertę zimowiska II turnusu (11-15 stycznia 2021 r.) wzbogaciły zajęcia z piłki siatkowej. Dzieci trenowały pod okiem wykwalifikowanych trenerów wybranej, wiodącej dyscypliny: łyżwiarstwa, piłki nożnej lub siatkówki.

Podczas 5 dni treningowych uczestnicy zimowiska mogli skorzystać z obiektów zarządzanych przez Tomaszowskie Centrum Sportu: lodowiska, boiska wewnętrznego Areny czy kręgielni zlokalizowanej naprzeciwko. W przerwach od treningów na dzieci czekały atrakcje w postaci budowania tekturowych pojazdów, śpiewów karaoke, podchodów czy zabawy w szalone fryzury. Na koniec każdego turnusu odbyły się zawody podsumowujące zdobyte umiejętności na łyżwach oraz impreza niespodzianka na lodzie – nie zabrakło zabawnych przebrań, Maskotki Pingwina oraz muzyki na żywo od Federalnego Biura Imprez.

Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy zimowisk ubrani byli w jednakowe stroje, które każdy z nich mógł zabrać do domu. Zajęcia odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. To ogromna radość dla organizatorów, że zimowiska cieszyły się tak dużym zainteresowaniem.

 
redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe