Kradł także w Tomaszowie

  • 04.10.2017, 13:36
  • Mariusz Strzępek
Kradł także w Tomaszowie
Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który okradał centra handlowe. Jego łupem padła odzież. Właściciele sklepów oszacowali straty na blisko 2 tys. złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, którzy 1 października 2017 roku w godzinach popołudniowych pełnili służbę na terenie miasta, zauważyli na Placu Litewskim zaparkowanego citroena. Nerwowe zachowanie właściciela samochodu zainteresowało mundurowych.

 

Mężczyzna rozglądał się a na widok policyjnego radiowozu wykonywał gwałtowne ruchy, jakby chciał coś ukryć. Policjanci wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili samochód. W pojeździe piotrkowianin ukrył markową odzież z metkami.  

 

Okazało się, że ubrania pochodzą ze sklepów galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim. Straty oszacowano  na kwotę blisko 2.000 złotych. 30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziwne
Dziwne 05.10.2017, 04:15
Ochrona, kamery, a jednak udaje się okraść taki obiekt.

Pozostałe