Wypadek w Rudniku

  • 02.02.2021, 11:44 (aktualizacja 04.02.2021, 09:48)
  • redakcja
Wypadek w Rudniku
Strażacy z Będkowa informują o poważnym wypadku, do jakiego doszło dzisiaj rano w miejscowości Rudnik. Jest to ostatnio niezwykle popularny skrót drogowy w kierunku Łodzi, z którego korzysta wielu tomaszowskich kierowców. Niestety nie wszyscy oni stosują się nawet do podstawowych zasad bezpieczeństwa. Droga jest stosunkowo wąska, a auta pędzą tu z dużymi prędkościami.  W akcji brali udział udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej  z Tomaszowa Mazowieckiego oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz Policja 

 

 .

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mietek
mietek 02.02.2021, 18:35
ktoś wreszcie mógłby się przyjrzeć poboczom na drodze Ujazd - Będków, bardzo są rozjeżdżone i należałoby nasypać kruszywa
Marek
Marek 03.02.2021, 17:15
Jadąc z Będkowa do Ujazdu w miejscowości Helenów niby asfalt nie tak dawno położony a skraj drogi jest usłany dziurami. W jedną taką wyrwę uciekając przed pojazdem ciężarowym ( jechałem od strony Będkowa a ciężarówka od Ujazdu ) wjechała na mój pas. Wjechałem w taką wyrwę uszkadzając felgę aluminiową i oponę. Koszt to 250 zł .
mietek
mietek 03.02.2021, 19:40
dziur tam nie ma , tylko obniżyło się pobocze i dlatego rozyebałeś koło. teraz jak jest ślisko auta łapią pobocza i ściąga je do rowu. niech ktoś się przyjrzy tymże poboczom bo dojdzie do większych tragedii. poza tym kiedy jest ładna pogoda to policja z drogówki często stoi z radarem w na odcinku olszowa - będków a teraz jak zimno i ślisko to ich niema
Tomaszow
Tomaszow 03.02.2021, 15:20
Czy ktos pamieta ta droge sprzed 10 lat?wiec nie narzekac:)jak chce sie przyczepiac to kazdy znajdzie powod:)ja tez bym chcial zeby droga wojewodzka ktora powstaje do lodzi miala po 2 pasy w 1 kierunku i co z yego?za pare lat i tak bedzie ciasno,
tom
tom 02.02.2021, 14:53
Remont dróg trwa niesamowicie długo, aż staje się śmieszne do łez! To są po prostu kpiny! Swietny przykład to ulice Roweckiego i Popiełuszki - rozpacz!!!!!!
Tm
Tm 08.02.2021, 10:38
Uwazam ze drogi piwiatowe,wojewodzkie w odrebie miasta powinny nalezec do miasta i to miasto powinno dbac o te dragi.
Krzysiek
Krzysiek 02.02.2021, 18:30
Odpowiada za to firma Binstal....dzwonić do nich!!...mają siedzibę na terenie sklepu Stalbud na ul. Spalskiej.
kierowca
kierowca 02.02.2021, 12:41
Brak odcinka S-8 z Tomaszowa do Rzgowa nadal zbiera swoje tragiczne żniwo. Tysiące pojazdów codziennie jadących do Łodzi po tych bocznych zaułkach, nie robi wrażenia na naszych włodarzach. Miasto przez takie utrudnienia traci szansę rozwoju i zmierza ku wyludnieniu!
T.m
T.m 03.02.2021, 15:18
Mam pytanie a droga wojewodzka to nie miala byc oddana do uzytku w ubieglym roku?czemu nikt o tym nie pisze?a czemu trasa s8 nagle sie skonczyla w rzgowie?wiem wiem nowak poszedl naprawiac drogi na Ukrainie;)
Ola
Ola 02.02.2021, 14:10
Nawet nie jesteśmy już sypialnią Łodzi jak nazwał kiedyś Tomaszów poprzedni prezydent miasta, bliżej nam do Opoczna niż do Łodzi.

Pozostałe