Noworoczne sukcesy tomaszowskich wojowników

  • 09.02.2021, 18:23 (aktualizacja 11.02.2021, 15:09)
  • redakcja
Noworoczne sukcesy tomaszowskich wojowników
Grand Prix Polski KickBoxingu w Mińsku Mazowieckim

Rawski Klub Karate Kyokushin, to wspaniali młodzi zawodnicy z Rawy i Tomaszowa Mazowieckiego. Do czasu pandemii prowadziliśmy tomaszowską Sekcję Klubu. Niestety zaistniała sytuacja zmusiła nas do jej zawieszenia (zajęcia odbywały się w szkole). Zajęcia odbywają się obecnie w rawskiej hali sportowej.

Dla zawodników z Tomaszowa Mazowieckiego pasja okazała się silniejsza niż jakiekolwiek przeszkody. Pokazali prawdziwy charakter i serce wojowników !!!. Około dwudziestu osób zdecydowało się kontynuować treningi i systematycznie pojawiają się w naszych rawskim Dojo. Trenują kilka razy w tygodniu, bowiem grupa zawodnicza ma dodatkowe zajęcia.

Wytrwałość przynosi sukcesy, trzon naszej obecnej grupy zawodniczej to właśnie zawodnicy z Tomaszowa. Pracują w pocie czoła ale efekty tego są naprawdę widoczne. Zdobywają medale rangi Mistrzostw Makroregionu, Mistrzostw Młodzików oraz najwyższe lury na największych turniejach rangi międzynarodowej. Prócz pasji do karate kyokushin dodatkowo, znaczna część naszych fighterów trenuje w formule kickboxing. I tu również widać pierwsze sukcesy.

Nie szukając daleko pierwsze tegoroczne zawody Grand Prix Polski KickBoxingu w Mińsku Mazowieckim, czworo zawodników i cztery medale z czego trzy wywalczone właśnie przez tomaszowian”

- Mateusz Kubryn/złoto ; w formule Kick Light kadet starszy -63kg

- Marcel Pietraszek/srebro ; w formule Light Contact kadet młodszy -47kg.

- Zuzanna Szczepanik/brąz ; w formule Kick Light kadet starszy -55kg

Gratulacje dla naszych zawodników i ich trenera - Sensei Marcina Kopczyńskiego !!!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe