Kain i Abel... Bratobójca za kratami

  • 10.02.2021, 13:37 (aktualizacja 12.02.2021, 16:35)
  • redakcja
Kain i Abel... Bratobójca za kratami
Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który odpowie za zabójstwo swojego brata. Do zdarzenia doszło podczas kłótni, sprawca kilkukrotnie ugodził ofiarę ostrym narzędziem w klatkę piersiową. Reanimacja prowadzona przez członków rodziny, policjantów, a następnie załogę pogotowia, nie przyniosła rezultatu, a rany okazały się śmiertelne. Bratobójcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce w nocy 8 lutego 2021 roku w mieszkaniu jednej z kamienic na terenie Tomaszowa. Około godziny 1:30 oficer dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kłótni rodzinnej, podczas której doszło do pokłucia ostrym narzędziem.

Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole. Mundurowi po dotarciu na miejsce zastali kobietę reanimującą leżącego na podłodze mężczyznę oraz dwóch innych mężczyzn. Widząc wycieńczenie kobiety usiłującej ratować rannego, interweniująca policjantka przejęła i kontynuowała dalszą resuscytację do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

W tym czasie pozostali policjanci ustalili, iż mężczyzna z ranami kłutymi klatki piersiowej to 40-letni brat kobiety. Ponadto w mieszkaniu obecny był jeszcze ich 30-letni brat oraz konkubent.

Niestety pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon 40-latka. O zaistniałej sytuacji powiadomiono prokuratora, który przyjechał na miejsce nadzorować policyjne działania.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ślady kryminalistyczne. Zebrany na miejscu materiał dowodowy oraz relacje domowników wskazywały, że pomiędzy braćmi doszło do kłótni, podczas której 30-latek zadał śmiertelne ciosy starszemu bratu.

Mężczyzna został zatrzymany. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Ciało 40-latka na polecenie prokuratora zabezpieczono do dalszych badań.

Zatrzymany 30-latek usłyszał prokuratorski zarzut zabójstwa. Ta zbrodnia zagrożona jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AK-47
AK-47 10.02.2021, 17:54
Was tam niżej to czasem nie po....ło ????
Nas nie
Nas nie 10.02.2021, 18:23
tylko marka
marek
marek 10.02.2021, 16:36
Po kim ta żałoba? Ze nie ma tvn,polsatu,tok itp to nie powod do zalu. Wreszcie jest normalnie
do marek
do marek 10.02.2021, 18:11
to po cholerę tam zaglądasz ? normalnie to niedługo z domu nie wyjdziesz dur.u
SA.
SA. 10.02.2021, 17:32
Oni sami się wyłącznie nad sobą teraz żalą. Jeszcze chwilka i niestety powrócą, to taki ich krótki lament o tę rozpoczynającą się powoli repolonizację mediów i większą kasę, którą będą musieli płacić.
Normalnie zwykła hipokryzja i praktycznie działanie przeciw wolności słowa, rzekomo akcja media bez wyboru. A przecież każdy czyta, ogląda i słucha, czego tylko chce.
Im to niestety nie pasi, chcieliby, aby oglądano tylko ich słuszną TV i ich "wiarygodne wypociny"
tom
tom 10.02.2021, 17:31
to jest żałoba po demokracji, po niszczonym człowieczeństwie a przeciwko powracającemu komunizmowi i dyktaturze...
Pol-pot
Pol-pot 11.02.2021, 23:30
Ty jesteś taki głupi, czy tylko głupka udajesz - co ?!

Pozostałe