Wyśpiewała kolejną nagrodę

  • 12.02.2021, 16:38 (aktualizacja 16.02.2021, 15:48)
  • redakcja
Wyśpiewała kolejną nagrodę
Maja Chyb, uczestniczka zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim internetowym konkursie wokalnym pn. „Gwiazdka Betlejemska”. Nazwiska zwycięzców zostały ogłoszone 10 lutego. 

Konkurs, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, cieszył się dużym  zainteresowaniem. Zgłoszenia uczestników napłynęły z różnych stron Polski. Jury oceniało  ich w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13 lat i więcej. 

W najmłodszej kategorii wiekowej drugą nagrodę przyznano reprezentantce MCK ‒ Mai  Chyb, która w konkursowym nagraniu zaprezentowała „Pastorałkę od serca do ucha”. To nie pierwsza nagroda dla uzdolnionej wokalistki przyznana za wykonanie i interpretację tego utworu. W zorganizowanym w grudniu ub.r. przez II Liceum Ogólnokształcące Tomaszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I-III szkół podstawowych  wyśpiewała nim pierwsze miejsce.

Na co dzień Maja swoje umiejętności doskonali w Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem trenerki wokalnej Beaty Niedzielskiej. Gratulujemy!

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe