Zawody Arena Cup po raz drugi

  • 16.02.2021, 12:06 (aktualizacja 18.02.2021, 11:53)
  • redakcja
Zawody Arena Cup po raz drugi
Dopiero zakończył się finał Ogólnopolskich Zawodów Dzieci pod hasłem „I Ty zostaniesz Mistrzem” a my już szykujemy się do kolejnej imprezy. Młodzi panczeniści zmierzą się już 20 i 21 lutego podczas Otwartych Zawodów Dzieci „Arena Cup 2” w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Są to już drugie zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Arena Cup”, które na stałe zagościły w kalendarzu imprez sportowych Areny. Głównym celem zawodów jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie możliwości udziału w rywalizacji sportowej.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Arena Tomaszów we współpracy z Areną Lodową. Arena Cup 2 rozegrane zostaną na następujących dystansach: 100m, 300m oraz 500m dopasowanych do odpowiedniej kategorii wiekowej (F1, F2, E1, E2, D1, D2). Do zawodów zgłosiło się 250 osób. Zawodnicy zwolnieni są z opłat startowych. Dodatkowo każdy z nich otrzyma upominek – niespodziankę.

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz medale. Przewidziano też specjalne puchary w kategorii chłopców i dziewcząt od Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

Natomiast nagroda główna – łyżwy holenderskiego producenta Viking Bronze Eclipse trafią do zawodnika i zawodniczki, którzy uzyskają najlepszy wynik w rankingu światowym w swojej kategorii na dystansie wśród chłopców i dziewcząt. Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Zawody odbędą się bez udziału publiczności. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na kanale You Tube Areny Lodowej.

Linki do transmisji na żywo:

Dzień 1 (20.02.2021 r.) start godz. 10.00
https://youtu.be/D6ewdN2O1N4

Dzień 2 (21.02.2021 r.) start godz. 10.00

https://youtu.be/f-xx8xzidGY

Regulamin zawodów dostępny jest tutaj.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe