Zapraszamy do Szóstki!

  • 19.02.2021, 11:06 (aktualizacja 24.02.2021, 17:28)
  • M. Ż.
Zapraszamy do Szóstki!
Szkoła Podstawowa nr 6 jest nowoczesną, dobrze wyposażoną placówką oświatową. Uczęszczają do niej dzieci nie tylko z Tomaszowa Mazowieckiego, ale również z okolicznych miejscowości: Ciebłowice Duże, Wąwał, Sługocice. Szkoła stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, przyjazny klimat i życzliwą atmosferę.

Nikt nie jest tu anonimowy. Placówka zapewnia dostęp do nowoczesnych technologii, a wśród bogatej oferty zajęć dodatkowych, każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Nauczyciele indywidualizują pracę z dzieckiem, pracują w oparciu o metody, które rozwijają i angażują uczniów.

Szkoła zapewnia swoim wychowankom opiekę pedagoga szkolnego, oddaje do dyspozycji bibliotekę szkolną oraz świetlicę, gdzie każde dziecko spędzi czas radośnie i efektywnie. Szkoła dba o tradycje.

Powiatowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej, Koncert Noworoczny, Dzień Seniora, Festyn Rodzinny, Pasowanie na ucznia, Pasowanie na czytelnika- to jedne z wielu z bogatego kalendarza imprez organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6. Zapraszamy!

M. Ż.

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe