„Dwunastka” Szkołą z Gigantami

  • 22.02.2021, 21:44 (aktualizacja 26.02.2021, 16:01)
  • redakcja
„Dwunastka” Szkołą z Gigantami
Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkolno –Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim zdobyła II miejsce w konkursie na największą liczbę uczestników podczas wydarzenia „Szkoła z Gigantami”. Dzięki  ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli  placówka otrzymała Certyfikat Srebrnego Partnera, voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

Przystąpienie szkoły do akcji „Giganci Programowania” było doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu oraz bardziej świadomego korzystania z nowych technologii. Uczniowie i nauczyciele skorzystali z bezpłatnych warsztatów edukacyjnych “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”.

Program zajęć dopasowany był do grup wiekowych: dla młodszych uczniów - programowanie gier w środowisku Scratch, a dla młodzieży tworzenie stron internetowych. Z kolei warsztaty skierowane do kadry pedagogicznej rozwijały znajomość narzędzi wspomagających nauczanie zdalne a także cyfrowe kompetencje w zakresie wiedzy z języków programowania, które weszły do podstawy programowej szkół. Każdy uczeń i nauczyciel biorący udział w warsztatach zdobył CERTYFIKAT uczestnictwa.

Serdecznie gratulujemy  całej społeczności szkolnej i życzymy dalszych sukcesów.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Były uczeń
Były uczeń 23.02.2021, 17:05
Moja szkoła ! W 1959r otwarcie .Ja uczeń z Niskiej przeniesiony z SP nr2(obecnie Mechanik)klasa 6 i 7. Dwójka moich dzieci to też uczniowie i absolwenci tej szkoły. Moja szkoła 👏👏👏

Pozostałe