Stypendystki z Technikum nr 6

  • 23.02.2021, 12:38 (aktualizacja Dzisiaj, 16:15)
  • ZSP nr 8
Stypendystki z Technikum nr 6
Miło nam poinformować, że spośród 12 kandydatów zgłoszonych z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 do stypendium w projekcie pod nazwą "Zawodowcy w Łódzkiem- stypendia dla najzdolniejszych. III edycja", dwie uczennice Technikum nr 6 spełniły wymagane kryteria i znalazły się na liście 800 najlepszych uczniów technikum w województwie łódzkim, zajmując wysokie lokaty.

Wśród wyróżnionych przez Zarząd Województwa Łódzkiego znalazła się Zuzanna Łępicka z klasy 2 TG- w zawodzie technik analityk (49 miejsce) oraz Wiktoria Kaczmarek, również z klasy 2 TG - w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (301 miejsce).

Warto również podkreślić atrakcyjności i przyszłościowy rozwój tych kierunków  kształcenia w  Technikum nr 6 przy ulicy Nadrzecznej, czego dowodem jest to wyróżnienie zarówno dla uczniów jak i nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Wysokość stypendium w 2021r. wynosi 3000zł, a za otrzymaną kwotę uczennice mogą przeznaczyć  na sprzęt i materiały niezbędne do nauki. Opiekunem stypendystek jest p.Katarzyna Sikora.

Gratulujemy!!!

ZSP nr 8

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel
Obywatel 2 dni temu, 14:46
A jak w innych szkołach?

Pozostałe