Nowe objazdy i utrudnienia od poniedziałku

  • 16.03.2021, 11:31 (aktualizacja 19.03.2021, 19:45)
  • redakcja
Nowe objazdy i utrudnienia od poniedziałku
W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu robót w ramach rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 713 w Tomaszowie Maz. informujemy, że w przyszłym tygodniu (22 marca, poniedziałek) planowane jest zamknięcie poszczególnych odcinków drogi w mieście i wprowadzenie objazdów.

1. Całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Mireckiego od skrzyżowania z ulicą Głowackiego (wraz z połową ronda) do ulicy Szczęśliwej.

Objazd DW 713 dla pojazdów do 3,5 t: św. Antoniego – Głowackiego - Niska  - Prosta.

Objazd lokalny na zamkniętym odcinku: Nowowiejska - Majowa -  Szczęśliwa.

2. Całkowite zamknięcie dla ruchu mostu na Pilicy wraz z mostem na Niebieskich Źródłach /most na strudze Niebieskie Źródła, to niewielki obiekt położony obok mostu na
Pilicy, w okolicach ulic Aliny i Andrzeja. Nie chodzi o most na ulicy Modrzewskiego/

Objazd dla pojazdów do 3,5 t kierunek Tomaszów – Opoczno, dojazd do ul. Białobrzeskiej: Głowackiego - św. Antoniego – Modrzewskiego - Robotnicza  - Ludwikowska (lub: - Niska – Nowy Port – Ściegiennego – Modrzewskiego – Robotnicza – Ludwikowska)

Objazd dla pojazdów do 3,5 t kierunek Opoczno – Tomaszów, wyjazd z ul. Białobrzeskiej: Ludwikowska – Robotnicza – Modrzewskiego - Wodna – Nowy Port – Niska (lub: - Modrzewskiego – św. Antoniego – Głowackiego).

3. Całkowite zamknięcie ulicy Białobrzeskiej przed przejazdem kolejowym i ulicy Radomskiej do skrzyżowania z ulicą Młodzieżową.

Objazd dla pojazdów do 3,5 to i dojazd do ul. Kolejowej: : Głowackiego - św. Antoniego – Modrzewskiego– Szymanówek – Tomaszowska – Wąwalska (do ul. Kolejowej dodatkowo ul. Radomską).

Na zamkniętych odcinkach ul. Białobrzeskiej i ul. Radomskiej (w tym mosty) dopuszczony będzie przejazd z zachowaniem szczególnej ostrożności służb, komunikacji zbiorowej, pojazdów budowy i pojazdów powyżej 3,5 t – tylko w zakresie dojazdu do lokalnych firm prowadzących działalność gospodarczą za okazaniem dokumentu uprawniającego do przejazdu.

Ruch lokalny umożliwiający dojazd do posesji na ul. Białobrzeską i ul. Kolejową wyznaczony będzie w/w objazdami.

Na zamkniętym odcinku ul. Mireckiego dopuszczony będzie tylko przejazd z zachowaniem szczególnej ostrożności służb, pojazdów budowy oraz dojazd do posesji.

Pozostałe, funkcjonujące utrudnienia - w tym objazd dla pojazdów pow. 3,5 t przez Spałę – Inowłódz - Opoczno oraz wahadło na ul. Opoczyńskiej
- bez zmian.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowianin
tomaszowianin 28.03.2021, 19:37
Z informacji medialnych np. z 12.03.21. dowiadujemy się, że Polska zajmowała 5 miejsce w świecie w ilości zgonów (na 194 państw). Ostatnio podano, że już drugie miejsce. A nam tylko łóżek, ale jeszcze nie trumien brakuje.
I budujemy nowe drogi, naprawiamy mosty, ronda i ulice, z których wkrótce nie będzie miał kto korzystać, zamiast kupić szczepionki nie czekając na dystrybucje unijne. Tym bardziej, że tam nas chyba nie bardzo lubią.
W piątek 26.03 zamknęli część ulic i połówkę ronda na Rondzie. I poszli do domu. Ciekawe, czy naprawiać będą za nowe wynagrodzenie ci sami, co to rondo tak spieprzyli.
A może Biała Góra sfinansuje?
Jimmy
Jimmy 17.03.2021, 19:19
Mam pytanie. Który to "mądry" w MZK wymyślił rozkład jazdy, zgodnie z którym autobus linii nr 8 przyjeżdża na przystanek "Św. Antoniego - B. Głowackiego" o godzinie 7:52 (i to pod warunkiem, że się nie spóźni)? Autobus, który w założeniu miał dowozić do pracy na godzinę 8 ludzi pracujących na ulicach Wysokiej i Piaskowej, obecnie pojawia się w tamtych rejonach dopiero około godziny 8:15. Czy według "mądrych" z MZK aktualnie już wszyscy pracują zdalnie albo mają samochody? Jeśli tak, to po co jest ten kurs skoro nie spełnia swojej podstawowej roli? Dodam tylko, że ci sami "mądrzy" już kilka miesięcy temu zlikwidowali powrotną "ósemkę" z godziny 16:14 (przystanek "Wysoka - Roldrob"), nie wiem w imię jakiej idei. Podobno poranne przesunięcie kursu linii nr 8 wiąże się z jakimś remontem ulicy gdzieś w Białobrzegach. Czy żadnemu "mądremu" z MZK nie przyszło do głowy, że w takim razie wypadałoby PRZYSPIESZYĆ poranny kurs tak, żeby możliwie zniwelować opóźnienie wynikające z postoju na remontowanym odcinku drogi? Zamiast tego lepiej jeździć tak, jak zawsze i udawać, że problemu nie ma?
Miś
Miś 16.03.2021, 17:29
Czytam to już trzeci raz i nic z tego nie rozumiem. To który most będzie zamknięty?
Tomaszowianin
Tomaszowianin 16.03.2021, 19:19
Na ul. Białobrzeskiej/Mireckiego są dwa mostyjeden za drugim na rzekach Pilica i Niebieskie Źródła . Trzeba przejechać i zobaczyć bo nie kazdy o tym wie....
t
t 17.03.2021, 18:08
"rzekach Pilica i Niebieskie Źródła". Na ul. Mireckiego - Białobrzeskiej jest most na rzece Pilicy i rzece Jana (początek od Niebieskich Źródeł ul. Modrzewskiego).
Tomek
Tomek 16.03.2021, 15:38
To który most w końcu będzie zamknięty? Piszecie "Całkowite zamknięcie dla ruchu mostu na Pilicy wraz z mostem na Niebieskich Źródłach" i jednocześnie objazd " św. Antoniego – Modrzewskiego" czyli przez most na Niebieskich Źródłach...
kumaty
kumaty 16.03.2021, 21:43
Planują zapewne objazd do Ludwikowa przez most w Inowłodzu, via Brzustów
Michał
Michał 16.03.2021, 13:00
Tak pytam.Czy będziemy rwać asfalt pod gaz do Białobrzeg.
Kamil
Kamil 16.03.2021, 18:40
Też jestem ciekaw bo chciałbym się podłączyć 😁

Pozostałe