Ceramika Paradyż najlepszym pracodawcą w kategorii Budownictwo według Forbesa!

  • 29.03.2021, 19:31 (aktualizacja 06.04.2021, 19:27)
  • redakcja
Ceramika Paradyż najlepszym pracodawcą w kategorii Budownictwo według Forbesa!
Ceramika Paradyż zajęła 1. miejsce w kategorii Budownictwo w rankingu Forbesa - Poland’s Best Employers 2021. Jest to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy.

Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Listę tę sporządził zespół Statisty na podstawie obszernej analizy, m.in. czasopism specjalistycznych oraz informacji udostępnianych przez stowarzyszenia branżowe czy instytucje badań gospodarczych. Na pytanie kto jest najlepszym pracodawcą w Polsce, odpowiedzieli w anonimowych ankietach sami pracownicy. Firmy nie miały żadnego wpływu na wynik badania, co zgodnie z zamysłem twórców raportu gwarantuje całkowitą niezależność oceny. W badaniach wzięło udział ponad 10 tysięcy pracowników, którzy wydali blisko 160 tysięcy rekomendacji, a lista 300 podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych.

- Fundamentem sukcesu Ceramiki Paradyż są Pracownicy, którzy każdego dnia swoją postawą reprezentują firmę i jej wartości: odwagę, szacunek, otwartość i troskę. Jako pracodawca, dokładamy wszelkich starań, aby wsłuchiwać się w ich potrzeby i zapewniać kompleksowe wsparcie oraz wszelkie możliwości rozwoju. Pierwsze miejsce w swojej kategorii w rankingu Poland’s Best Employers 2021 jest tego najlepszym dowodem. Dlatego w tym miejscu pragnę podziękować wszystkim naszym Pracownikom za ogromne zaangażowanie w codzienną pracę! Szczególnie teraz, w kontekście kolejnych wyzwań związanych z nowymi obostrzeniami. Jestem przekonany, że wyróżnienie to pomoże nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i dalej tworzyć wspólnie niezwykłe projekty!  – powiedział Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma oraz lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju. Jako jeden z największych i zarazem najważniejszych pracodawców w regionie, od ponad 32 lat zapewnia stabilną pracę, tworząc i dostarczając klientom na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Obecnie firma zatrudnia ponad 1 300 osób i planuje kolejne rekrutacje w związku z uruchomieniem innowacyjnej w skali świata technologii.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Astefan
Astefan 08.04.2021, 13:18
To dlaczego nie maja chetnych do pracy w tym cudownym zakladzie
Brawo!
Brawo! 30.03.2021, 13:28
Super!

Pozostałe