„Zostań mecenasem kultury – Portret za ołówek”

  • 30.03.2021, 17:32 (aktualizacja 07.04.2021, 09:13)
  • redakcja
„Zostań mecenasem kultury – Portret za ołówek”
Taki tytuł ma akcja, do udziału w której zachęca Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki temu można wesprzeć pracownie rysunku i malarstwa MCK oraz przyczynić się do ich rozwoju, a w zamian otrzymać portret wykonany przez artystę plastyka, który może być zarówno rodzinną pamiątką, jak również oryginalnym prezentem dla bliskich czy znajomych.

Co trzeba zrobić?

Przesłać do 9 kwietnia br. dobrej jakości zdjęcie portretowe (w formacie JPG) wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem na adres e-mail: [email protected]. Do wiadomości należy dołączyć (w formie skanu lub fotokopii) wypełnione i podpisane oświadczenie o udostępnieniu wizerunku dostępne na stronie internetowej www.mck-tm.pl (http://mck-tm.pl/zostan-mecenasem-kultury-portret-za-olowek-zaczynamy-akcje).

Portret na podstawie przesłanego zdjęcia wykona plastyk Marcin Staniec. W zamian uczestnik akcji może przekazać na rzecz Miejskiego Centrum Kultury materiały plastyczne o wartości od 50 do 400 zł. Gotowe prace będzie można odbierać od 19 do 30 kwietnia br.

Więcej szczegółów w regulaminie akcji.

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe