ZSP nr 8 zaprasza absolwentów szkół podstawowych 2021

  • 03.04.2021, 23:17 (aktualizacja 09.04.2021, 07:50)
  • ZSP nr 8
ZSP nr 8 zaprasza absolwentów szkół podstawowych 2021
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 przy ulicy Nadrzecznej 17/25 w Tomaszowie Mazowieckim na rok 2021/22 skierowaną do tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.

W ramach III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Stanisława Hojnowskiego proponujemy następujące kierunki kształcenia:

Klasa Europejska

Przeznaczona dla uczniów zafascynowanych współczesnymi przemianami i  rozwojem geopolitycznym świata. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ekonomicznych, administracyjnych, handlowych, turystycznych oraz dziennikarstwie, politologii, prawie, stosunkach międzynarodowych. Klasa realizująca liczne projekty edukacyjne związane z wiedzą o społeczeństwie. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja europejska.

Klasa Europejska-szczegółowa oferta

Klasa Europejska-prezentacja

Klasa Medialna

Przeznaczona jest dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w ośrodkach medialnych, czyli zawodami dziennikarza, aktora, ale również prawnika, psychologa, filologa. W trakcie nauki przewidziane są zajęcia warsztatowe ze znanymi dziennikarzami. Osobom uzdolnionym artystycznie proponujemy zajęcia teatralno-muzyczne oraz warsztaty z łódzkimi aktorami. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język polski, historia, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja medialna.

Klasa Medialna-szczegółowa oferta

Klasa Medialna-prezentacja

Klasa Przyrodnicza z Elementami Ratownictwa Medycznego

Przeznaczona dla tych, którzy chcą w przyszłości podjąć studia z zakresu nauk medycznych. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, medycyna, farmacja. Przedmioty rozszerzonym programem nauczania: biologia, chemia, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: podstawy ratownictwa medycznego.

Klasa Przyrodnicza z Elementami Ratownictwa Medycznego

Klasa Przyrodnicza z Elementami Ratownictwa Medycznego-prezentacja

Klasa Policyjna

Przeznaczona jest dla uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w służbach mundurowych. Współdziałanie szkoły z wykwalifikowanymi pracownikami Komendy Powiatowej Policji, zapewni optymalne przygotowanie edukacyjne i fizyczne niezbędne w rozwoju kariery zawodowej absolwenta. Nauka w klasie zapewnia rzetelne przygotowanie do kontynuowania edukacji na wyższych uczelniach mundurowych. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: matematyka, geografia, j. angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja policyjna, edukacja społeczna.

Klasa Policyjna-szczegółowa oferta

Klasa Policyjna-prezentacja

W ramach Technikum nr 6 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

Klasa Technik Analityk

Obecnie uznawany za jeden z najatrakcyjniejszych kierunków, dający uprawnienia do pracy w laboratoriach przyzakładowych, medycznych, kryminalistycznych. To także możliwość zatrudnienia w sektorach chemicznych, petrochemicznych i przetwórczych. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: chemia, matematyka. Języki obce: angielski, włoski.

Klasa Technik Analityk-szczegółowa oferta

Klasa Technik Analityk-prezentacja

Klasa Technik Architektury Krajobrazu

Kwalifikacje dają uprawnienia do opracowywania projektów oraz urządzania i pielęgnacji  obiektów terenów zieleni i zadrzewień, urządzania i konserwacji obiektów małej architektury krajobrazu oraz prowadzenia wymaganych pojazdów mechanicznych. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: biologia, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki.

Klasa Technik Architektury Krajobrazu-szczegółowa oferta

Klasa Technik Architektury Krajobrazu-prezentacja

Klasa Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

Kierunek niezwykle rozwojowy i nowatorski, którego kwalifikacje dają uprawnienia do organizowania i wykonywania montażu, kontrolowania pracy, konserwowania i naprawiania urządzeń oraz sporządzania kosztorysów, ofert i umów systemów energetyki odnawialnej. Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: fizyka, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki.

Klasa Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej-szczegółowa oferta

Klasa Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej-prezentacja

Więcej informacji:

https://zsp8.eu/

https://www.facebook.com/zsp8tm/

https://zsp8.eu/strona/rekrutacja-2021-22

Serdecznie zapraszamy!

ZSP nr 8

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe