W Arenie Lodowej powstanie Punkt Masowych Szczepień 

  • 15.04.2021, 11:59
  • redakcja
W Arenie Lodowej powstanie Punkt Masowych Szczepień 
Od 26 kwietnia w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim zostanie zorganizowany Masowy Punkt Szczepień, w którym przeciwko wirusowi COVID-19 dziennie zaszczepi się w nim 1000 osób.

• Punkt wyposażony w 7 stanowisk rozlokowanych w szatniach i gabinetach, czynny będzie od poniedziałku do soboty w godz 9 -18.

• Rejestracja odbywać się będzie w recepcji Areny, natomiast poczekalnie rozlokowane będą na widowni podzielonej na 2 sektory.

Sektor 1 – dla oczekujących na szczepienie;

Sektor 2 – dla osób po odbytym szczepieniu.

• Jednocześnie zostanie wyznaczone oddzielne wyjście dla zaszczepionych.

• Obsługę medyczną zapewni Tomaszowskie Centrum Zdrowia.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 26.04.2021, 05:48
Rząd zaszczepia nową mutację w Warszawie bo sprowadził zarażonych z Indii.
To samo robiono ze szczepem brytyjskim gdzie Rząd sprowadzał zarażonych z anglii samolotami lotu na potęgę!
Hola hola
Hola hola 25.04.2021, 07:08
Podobno szczepionka nie chroni przed odmianą indyjską a ta idzie do nas z 4 falą jak mówił minister Niedzielski.
varan
varan 16.04.2021, 19:47
Zapomnieliście o 3 sektorze na lodzie, dla tych co się na skutek NOP'u przekręcą..
Lexus
Lexus 15.04.2021, 21:51
Jaja sobie robią - może tam zrobić filię szpitala "narodowego" ?
gilBERT
gilBERT 15.04.2021, 20:07
To ile za to dostanie Arena. HE,He KOLEJNY MILION????
AS
AS 18.04.2021, 21:29
a bilet na ślizgawkę za 25 zł, bo jeszcze za mało milionów daliśmy na utrzymanie areny.
All Bundy
All Bundy 15.04.2021, 18:03
Mam nadzieje że wszyscy pracownicy Areny są już albo lada chwila będą zaszczepieni
takie tłumy codziennie współczuję !
WuPe
WuPe 18.04.2021, 13:18
W Polsce niestety zapomniano o szczepieniu ludzi, którzy są najbardziej narażeni na zarażenie, czyli np. personelu ze sklepów spożywczych. W Izraelu była to 1. szczepiona grupa. U nas za to pomyślano o nauczycielach z zamkniętych szkół;-)
...... ...
...... ... 26.04.2021, 05:51
Bo tu nie chodzi o ludzi i szczepienia kasa ma być i transfer miliardów do usa za to co nam wciśnięto a doświadczenie nadi mają spore:
Plyn lugola dla wszystkich, brom dla poborowych podawany do 1997, randap do suszenia zboża obecnie itp.

Pozostałe