Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł

  • 19.04.2021, 16:27 (aktualizacja 22.04.2021, 10:08)
  • redakcja
Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł
Dzięki szybkiej reakcji tomaszowskich policjantów zatrzymano dwóch sprawców włamania do jednego ze sklepów przy ul. Jerozolimskiej. Mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu miejskiego w momencie kiedy jeden z nich otwierał drzwi sklepu, a drugi stał „na czatach”. Sprawcy zdołali ukraść 50 zł. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych.

Do zdarzenia doszło nocą 15 kwietnia 2021 roku. Około godziny 3:50 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, z których jeden manipulował przy drzwiach sklepu, a drugi stał w pobliżu i obserwował ulicę.

Powiadomiony o zdarzeniu dyżurny tomaszowskiej komendy natychmiast wysłał na miejsce patrol policji.

Interweniujący policjanci zatrzymali sprawców włamania, którzy ukryli się w zaparkowanym w pobliżu samochodzie bmw. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Jak ustalono zabrali z kasetki 50 zł z uszkadzając jednocześnie drzwi do sklepu. Podejrzani to mieszkańcy Bydgoszczy w wieku 42 i 36 lat.

Podczas przesłuchań przedstawiono im zarzuty,  do których częściowo się przyznali.  Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe