Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia

  • 04.05.2021, 00:00
  • redakcja
Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia
Od 28 lat Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stawia na kreatywność. Była ona podstawą założenia uczelni i za jej sprawą cały czas się rozwija. A teraz dzięki tej idei powstał konkurs, w którym można wygrać indeks i studiować za darmo przez rok.

Uczelnia w codziennym działaniu i kształceniu studentów pokazuje, że kreatywność przynosi wiele korzyści i warto ją rozwijać. Właśnie ta myśl towarzyszyła Akademii przy organizowaniu konkursu na najlepszy esej o kreatywności „Czym dla Ciebie jest kreatywność?”.

– Kreatywność ma mnóstwo twarzy i można ją interpretować na wiele sposobów, dlatego chcemy poznać te spojrzenia i przemyślenia – tłumaczy Makary K. Stasiak, założyciel AHE w Łodzi.
Jeśli jesteś w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, uważasz się za kreatywną osobę i chcesz się tym podzielić ze światem, weź udział w konkursie. Nagrodą za najlepsze i najciekawsze prace jest indeks na wybrany kierunek studiów (oprócz kierunku taniec), który daje możliwość kształcenia za darmo przez rok.

Prace można przesyłać na adres: [email protected]

Termin zgłaszania prac: 21.04.2021-31.05.2021 r.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji, jego przebiegu oraz nagród:

https://www.ahe.lodz.pl/news/15287/odpowiedz-na-pytanie-i-wygraj-indeks-ahe

Życzymy kreatywności w tworzeniu prac. Powodzenia.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe