Dni Tomaszowa w tym roku raczej nie będzie

  • 08.05.2021, 11:04 (aktualizacja 08.05.2021, 11:31)
  • redakcja
Dni Tomaszowa w tym roku raczej nie będzie
Co roku w ostatni weekend czerwca Tomaszów rozbrzmiewał nie tylko dźwiękami muzyki ale także gwarem rozbawionych głosów. Wszystko za sprawą Dni Tomaszowa, które ćwierć wieku temu wymyślili członkowie Stowarzyszenia Pracodawców BCTM. Nasze miasto było jednym z pierwszych w regionie, które obchodziło swoje święto. Pamiętacie parady uliczne? Dzisiaj Wam je przypomnimy. Tym bardziej, że i w tym roku raczej Festiwalu nie będzie

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TM
TM 10.05.2021, 14:22
Widzę że dla czytelników tego portalu lepiej jak wszyscy tylko leżą na kanapach
Tomaszów
Tomaszów 08.05.2021, 20:41
Dni Tomaszowa to tylko wydawanie kasy na głupoty ja od dawna nie chodzę i bardzo dobrze że niebedzie
ja
ja 08.05.2021, 20:05
Bardzo, bardzo dobrze. Naszego miasta NIE STAĆ na takie imprezy.
Pozytywy pandemii
Pozytywy pandemii 08.05.2021, 12:23
I bardzo dobrze.

To był ochlaj i masówka rodem z lat 90. Lepiej za te pieniądze zorganizować kilka mniejszych imprez w parku Bulwary i na Arenie. Z trzy celeowane do różnych grup. Czym tam się tomaszowianie interesują. Autko? Jak bezpiecznie jeździć – czyli przewieź piłkę na masce by nie spadała. Coś podsycającego aspiracje – jakieś mniejsze teatralia coś jak Malta w Poznaniu – czyli uliczne pokazy (a to jest fajne nawet dla niewtajemniczonych – ognie z ust, chodenie na szczudłach, jakieś wygibusy artystyczne), tyle, że mniejsze niż na Malcie. No i coś tam jeszcze, albo odłożyć na Love Polish Jazz.

Czas Dni Tomaszowa już dawno minął. Małe dziury tylko takie rzeczy już organizują.
dawid
dawid 10.05.2021, 14:21
tak bo na mniejsze imprezy o których mówisz ktokolwiek przyjdzie.... najwyżej kino na leżakach ma jakikolwiek sens
Wioletka
Wioletka 08.05.2021, 14:43
Tomaszów to takie miasteczko nieco większe od Opoczna z targowiskiem i mało powierzchniowymi markecikami. Ludziska uganiają się tylko za żarciem i tanią odzieżą. Imprezy typu teatr, kino czy inne masowe imprezy to dla tubylców przeżytek. I tak Ci z zasobnymi portfelami wolą zabawić się w Warszawie, Łodzi czy nawet w Piotrkowie! Pozostali znakomicie czują się w zaciszu domowym przed telewizorami z ulubionymi serialami.

Pozostałe