Weź udział w Tomaszowskim Małym Konkursie Recytatorskim

  • 10.05.2021, 15:29 (aktualizacja 12.05.2021, 15:34)
  • redakcja
Weź udział w Tomaszowskim Małym Konkursie Recytatorskim
Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. zaprasza uczniów szkół podstawowych, a także przedstawicieli zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych 40. Małego Tomaszowskiego Konkursu Recytatorskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja br.

W ramach konkursu, który odbędzie się 10-11 czerwca w MCK przy ul. Browarnej 7, zorganizowane zostaną dwa turnieje: recytatorski oraz „wywiedzione ze słowa”. Jury dokona oceny prezentacji przedstawionych przez uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Na turniej recytatorski należy przygotować dwa dowolne utwory w całości lub fragmentach (dwa wiersze lub wiersz i fragment prozy) czas prezentacji do 7 minut. W turnieju „wywiedzione ze słowa” repertuar i forma wypowiedzi są dowolne (np. monolog, collage tekstów, łączenie słowa z dźwiękiem, ruchem, rekwizytem) czas prezentacji do 10 minut.

Karty zgłoszenia (do pobrania wraz z regulaminem konkursu ze strony www.mck-tm.pl) należy przesłać przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] (telefon do kontaktu: 605 579 103).

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe