Zrób zdjęcia i zgarnij nagrody!

  • 12.05.2021, 14:52 (aktualizacja 17.05.2021, 21:16)
  • redakcja
Zrób zdjęcia i zgarnij nagrody!
Lubisz fotografować? Masz dość siedzenia przed komputerem i telewizorem? Chcesz pokazać, jak aktywnie spędzasz wolny czas? Masz ciekawy pomysł, by zachęcić do tego innych? W takim razie konkurs „Tomaszów Offline”, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, jest dla Ciebie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

W konkursie można wziąć udział indywidualnie, rodzinnie lub z przyjaciółmi (przynajmniej jeden uczestnik musi być pełnoletni). Zadanie nie jest skomplikowane. Wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected] sześć zdjęć wykonanych w formacie JPG, PNG lub BMP, na których utrwalone zostaną różne formy aktywności na świeżym powietrzu. Liczy się kreatywność i oryginalne podejście do tematu.

Termin nadsyłania fotek mija 27 maja o godz. 23. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Fundatorem jednej z nich jest TlenoStacja Piotr Stankowski. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca podczas Dnia Dziecka na „Przystani” nad Pilicą.

Szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Miejskiego Centrum Kultury (
www.mck-tm.pl).

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe