Do kina na Dzień Dziecka

  • 27.05.2021, 12:01
  • redakcja
Do kina na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

„Cruella” powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia i zamieszkują z rodziną Bettermanów, którzy znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy pojawiają się napięcia między obiema rodzinami nowe zagrożenie zmusi je współpracy i stworzenia wspólnej przyszłości.

Tom & Jerry to uwielbiani przez dzieci bohaterowie, ale tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 29-30 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holu kina i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kino Helios będzie należało do dzieci!

 

Przed seansem będziemy się bawić z Animator dla dzieci TM!

  

Szczegóły na: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20352/DZIEN-DZIECKA-w-kinach-Helios-29-maja---1-czerwca

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe