Zaczepki skończyły się pobiciem

  • 31.05.2021, 12:28
  • redakcja
Zaczepki skończyły się pobiciem
Tomaszowscy policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia, do którego doszło w nocy z 29 na 30 maja nad Zalewem Sulejowskim. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch z mężczyzn dodatkowo odpowie za posiadanie substancji psychotropowych, co również zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce po północy 30 maja 2021 roku . Na terenie dyskoteki w miejscowości Smardzewice doszło do utarczki słownej pomiędzy poszkodowanym 35-letnim mieszkańcem Tomaszowa a nieznanym mu mężczyzną, który zaczepiał żonę jego kolegi.

Po krótkiej wymianie zdań 35-latek został zaatakowany przez rozmówcę oraz jego dwóch znajomych. Napastnicy zaczęli go bić i kopać po czym uciekli z miejsca zdarzenia. Na teren dyskoteki skierowani zostali funkcjonariusze z tomaszowskiej patrolówki, którzy na podstawie przekazanego im rysopisu ustalili i zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu opoczyńskiego w wieku 30, 23 i 19 lat.

Mężczyźni podczas zatrzymania byli nietrzeźwi i noc spędzili w policyjnym areszcie. Przy 23 i 30-latku funkcjonariusze znaleźli ponadto dilerki  z białym proszkiem o wadze blisko 1,5 grama.

Po sprawdzeniu ich zawartości testerem narkotykowym ustalono, że to zabroniony prawem mefedron. Mundurowi przedstawili mężczyznom zarzuty pobicia oraz posiadania narkotyków. Każde z przestępstw jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edek
Edek 01.06.2021, 14:42
A gdzie była ochrona ?
tom
tom 31.05.2021, 15:07
Jełopy , mało że często kolizje i wypadki powodują , to jeszcze pobicie. Zakazać wstępu jełopom .

Pozostałe