Półkolonie z Miejskim Centrum Kultury

  • 31.05.2021, 14:40 (aktualizacja 02.06.2021, 07:46)
  • redakcja
Półkolonie z Miejskim Centrum Kultury
Nie możesz zabrać dziecka na wakacje poza miasto? Chcesz, żeby aktywnie, bezpiecznie i ciekawie spędziło wolny czas? Zapisz je na półkolonie letnie organizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Wakacyjne zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w kilku tygodniowych turnusach w terminie od 28 czerwca do 13 sierpnia. Zorganizowane będą wokół trzech tematów: Dzieciaki Luzaki, NATURALnie MCK i Ale wiocha!

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: opiekę doświadczonych animatorów w godzinach 8-16, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), atrakcyjne wycieczki poza Tomaszów, fascynujące warsztaty (m.in. wakacyjne laboratorium, ogród w słoiku, ekozagadki, sportowe potyczki, gry planszowe XXL, decoupage i wiele innych), spotkania z ciekawymi gośćmi specjalnymi, wyjścia do kina, a także sporo ruchu w trakcie zajęć na kręgielni, basenie, w parku linowym itp.

Więcej informacji o półkoloniach można uzyskać pod numerem telefonu 44 712-23-69 lub e-mailowo: [email protected].

Zapisy poprzez stronę internetową www.mck-tm.pl (zakładka Strefa Zajęć https://www.strefazajec.pl/course?page=3&company_id=1152&city_id=63) lub osobiście w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Uwaga! Przy opłatach wnoszonych przez Internet nie będzie uwzględniona ulga przysługująca w ramach Karty Tomaszowianina. Osoby chcące z niej skorzystać, muszą okazać ww. kartę w Miejskim Centrum Kultury i dokonać opłaty na miejscu.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe