Brąz przyjechał do Tomaszowa

  • 02.06.2021, 11:08 (aktualizacja 05.06.2021, 19:33)
  • redakcja
Brąz przyjechał do Tomaszowa
W miniony weekend tj. 28-30 maja 2021r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo. W Nowej Rudzie Słupiec do rywalizacji na matach stanęło blisko 400 zawodników z 42 klubów. W niektórych kategoriach liczba uczestników przekraczała 100 osób.

Turniej był bardzo wymagający, gdyż sięgnięcie po medal zaczynało być możliwe po wygraniu minimum 6 pojedynków.

Tomaszowską Akademię Taekwon-do reprezentowało 10 zawodniķów:

Zuzanna Mieszczankowska, Aleksandra Hoinkes, Joanna Smolarczyk, Barbara Grałek, Filip i Mateusz Palimąka, Alex Wójcik, Mateusz Milczarek, Alan Żak i Tobiasz Kapała.

NA NAJWIEKSZE WYRÓZNIENIE ZASŁUGUJE BARBARA GRAŁEK, która została II Vicemistrzynia Polski zdobywając brązowy medal w konkurencji walk do 46 kg!

Basia zaprezentowała wspaniały pokaz determinacji, współpracy z narożnikiem, perfekcyjne tempo i owoc ciężkiej pracy.

Na kolejne wyróżnienie zasługują Panowie: Alex Wójcik i Filip Palimąka, którzy mimo przegranych tuż przed strefą medalową pokazali się z rewelacyjnej strony. Stoczyli kilka bardzo dobrych, mocnych i zdecydowanych pojedynków.

Pozostali mimo, iż uplasowali się poza podium dali pokaz nie tylko bardzo ładnej pracy, ale także ogromnego serca do walki i charakteru.

- Ze wszystkich jestem strasznie dumna! Cieszę się, że mogę pomagać Wam spełniać marzenia i wychowuję tak wspaniałych wojowników! - podsumowuje zawody trenerka Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do Marta Mysur

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe