Jako pierwsi w Tomaszowie Mazowieckim

  • 07.06.2021, 11:27
  • redakcja
Jako pierwsi w Tomaszowie Mazowieckim
Często zdarza się, że robicie zakupy online? Jeśli mieszkacie w okolicach sklepu internetowego i nie chcecie płacić za przesyłkę chętnie wybieracie jako formę dostawy - odbiór osobisty. Czasami jednak bywa on problematyczny, zwłaszcza jeśli pracujecie w tych samych godzinach, w których czynny jest sklep.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma AGAWA.PL uruchomiła przy swojej siedzibie (ul. Milenijna 38/40) ODBIOROMAT. Jest to urządzenie spełniające podobną funkcję do znanych powszechnie paczkomatów. Teraz kupicie tusze, tonery, artykuły biurowe, artykuły do wykonywania nadruków z odbiorem w ODBIOROMACIE Agawy, który:

  • jest bezpłatny (nie ponosicie żadnych kosztów pakowania ani wysyłki)

  • jest zawsze dostępny 24h/dobę, nawet w weekendy

  • działa w dwie strony: jeśli chcecie coś zostawić dla firmy Agawa.pl możecie to również bezkosztowo nadać w ODBIOROMACIE – po wcześniejszym kontakcie z działem handlowym
     

Ta forma odbioru coraz bardziej zyskuje na popularności. Po złożeniu zamówienia w sklepie AGAWA.PL, klient wybiera opcję dostawy – ODBIOROMAT (Tomaszów Maz.), po czym otrzymuje SMS z kodem odbioru oraz informację jak długo paczka będzie na niego czekać.

Tutaj wyłania się kolejna zaleta wyboru tego rozwiązania – jeśli zależy Wam na szybkim zakupie (np. pojawił się wreszcie długo oczekiwany towar, chcecie go szybko kupić aby znów się nie wyprzedał, ale nie będzie Was w Tomaszowie w ciągu np. najbliższych 3 dni. Możecie wtedy zadzwonić do Waszego opiekuna handlowego z prośbą o wydłużenie terminu odbioru przesyłki. Jeśli będzie taka możliwość na pewno paczka będzie na Was dłużej czekała w odbioromacie, bez dodatkowej opłaty).

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest także bezkontaktowy sposób odbioru, który w dzisiejszych czasach wielu osobom odpowiada najbardziej, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe