Aster na Mistrzostwach

• 07.06.2021, 12:46 (aktualizacja 07.06.2021, 12:50)
  • redakcja
W miniony weekend 3 tancerki Akademii Tańca Sportowego Aster reprezentowały nas na National Disco Champs Warszawa 2021, które były Krajowymi Mistrzostwami Polski IDO Disco dance, Disco dance freestyle, Disco show.

Dziewczyny spisały się na medal, w każdej kategorii rywalizowały z najlepszymi zawodniczkami z całego kraju, niejednokrotnie pokonując kilkadziesiąt swoich rywalek.

Niezwyciężona okazała się Amelia Wągrocka która wygrała i zdobyła tytuł Krajowej Mistrzyni Polski w kategoriach Disco Dance Freestyle Solo Junior 1 oraz Disco Dance Solo Junior 1 (rywalizację rozpoczynało ponad 80 zawodniczek)

Świetny wynik osiągnęła również Antonina Frątczak zdobywając 5 miejsce w kategorii Disco Dance Freestyle Solo Junior 1.

Amelia Wągrocka oraz Antonina Frątczak zaprezentowały się również w duecie Disco Dance Junior 1 zdobywając 7 miejsce!

Wspaniałym osiągnięciem może również pochwalić się Nadia Witoń która zajęła bardzo wysokie 6 miejsce w kategorii Disco Dance Solo Junior 2.

Dziewczyny trenują pod okiem p. Katarzyny Ogłuszka

Przed nimi kolejne wyzwania, zanim zawodniczki Akademii udadzą się na wakacje wezmą jeszcze rudział w Pucharze Polski w Radzyminie, który odbędzie się w dniach 19-20 czerwca. Tam zaprezentują formacje, mini formacje, solówki, oraz duety. Trzymajcie Kciuki!