Tomaszowianie gromią w barwach Widzewa

  • 08.06.2021, 12:53 (aktualizacja 08.06.2021, 12:55)
  • redakcja
Tomaszowianie gromią w barwach Widzewa
W minioną niedzielę, 6 czerwca 2021 r., zawodnicy klubu sportowego STAL Niewiadów wzięli udział w turnieju PGE Bełchatów Cup. W barwach Widzewa zagrało 3 zawodników z Tomaszowa Maz. oraz 1 zawodnik z powiatu rawskiego. W turnieju wzięło udział 20 najlepszych drużyn z całej polski. Reprezentacja rocznika 2012, która została zaproszona przez klub Widzew Łódź do zaprezentowania się w jego barwach: Wojciech Kałwa, Filip Krukowski, Nikodem Menke i Borys Owczarczyk. Chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony i zajęli I miejsce w grupie złotej. Otrzymali medale oraz to co najważniejsze zdobyli nowe doświadczenia i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszów Maz.
Tomaszów Maz. 12.06.2021, 22:14
Dzięki temu artykowi przestudiowałem internet i rzeczywiście fajne mecze młodzież zagrała sparingi z Wisłą Płock, zagłębiem sosnowiec, Widzewem, LKS łódź, beniaminek Radom, wilczki warszawa, zwar warszawa, wloclavia Włocławek, pogoń Siedlce, dab Kielce, GKS Bełchatów i wiele inny, do tego w barwach Widzewa z rakowem czestochowa, legia, varsovia, Śląskiem Wrocław to już mega ekipy jeśli chodzi o sport młodzieżowy. Oi naprawdę bardzo komuś to musi przeszkladzac, ale widać mega robote trenerow, chwalcie się bo jest czym. Czekam z niecierpliwością aż pojawi się kolejny artykuł o postępach tej super ekipy.
Ciekawy
Ciekawy 09.06.2021, 13:13
Kurcze szkoda że są problemy dzieciaki fajnie grają i fakt cisza🤔🤔🤔czemu nie wiem
StalN
StalN 08.06.2021, 21:52
Trochę dziwne bo co chwilę są informacje jak to super działa gosir i co to się nie wyprawia w gminie Ujazd a tak naprawdę to jest pompowanie tylko waskiej grupy ludzi,bardzo przykra sprawa, że ludzie nie doceniają tego co mamy najcenniejsze czyli naszych dzieci :(GMINNA PATOLOGIA
Kibic Stali
Kibic Stali 09.06.2021, 09:23
A po co jeździć po Polsce i grać z najlepszymi wystarczy zrobić puchar wójta, ten stanie przy grillu da kiełbachę ufunduje puchar, zrobi se setne zdjęcie i będzie gites, chłopaki zagrają z Mroczkowem Dzielna albo Radzicami bo kierunek opoczyński jest teraz popularny:) wszyscy wychwala wójta, ten powie jacy to my jesteśmy fajni, przybije piątki z wszystkimi i pojedzie sobie na otwarcie kolejnej świetlicy wiejskiej,a jutro jego miłość do Stalówki się skończy jak ktoś np, się spyta panie wojcie gdzie ta. Mlodziez ma trenować,czemu trenujemy na orliku jak jest 40stopni celcjusa, wtedy zmieni się trenera, wywali się prezesa, tylko pewnego bałaganu który wlodarz i jego klakiery narobił przez długie lata się nie posprzata. Niestety tak to wygląda okiem lokalnego kibica, niestety ludzi z pasją jest coraz mniej i będzie coraz mniej jeśli kluby sportowe, domy kultury będą traktowane jak wlasne folwarki,niestety swój interes jest po nad dobrem ogółu i sporo ludzi to zauważa ale nie wiem czy boi się głośno o tym mówić czy jest zastraszana, Problem na pewno jest i ludzie z zewnątrz to też zauważają, Pochwaly i wielkie brawa dla tych, którzy chcą wyjść ponad przeciętność i chcą coś tej młodzieży dać mimo wszystkich przeciwności, pamiętajcie prezydentem, wójtem czy inna szycha się nie jest wiecznie a to co zrobicie dla rozwoju młodzieży kiedyś będzie docenione i zostanie na zawsze w PAMIĘCI.
Kibic
Kibic 12.06.2021, 10:52
JUTRO JEST LIGA W NIEWIADOWIE MOŻE WÓJT SIĘ POFATYGUJE A I PRASA SIĘ ZAINTERESUJE🤔🤔🤔
Kibic
Kibic 08.06.2021, 15:23
BRAWA DLA TRENERÓW BRAWO STAL NIEWIADÓW
Ujazd
Ujazd 08.06.2021, 13:39
Warto wspomnieć, że drużyny Stali w rocznikach 2010/11 oraz 2012/13 często rywalizują na arenie ogólnopolskiej w różnego rodzaju turniejach oraz spotykają się z najlepszymi akademiami w Polsce, jednak jest o nich cicho, ciekawe dlaczego lokalna prasa "nasza gmina" nie wspomina, że odnoszą sukcesy, a najgorsze jest to że najlepszy na świecie wójt uważający się za kibica Stalówki, przez 8 lat mimo obietnic nie jest wstanie zapewnić godziwych warunków do trenowania tej zdolnej młodzieży,

Pozostałe